Wpis z mikrobloga

@Maximinus: no cisnę z inceli i ulanych roszczeniowych księżniczek jednocześnie bo to dwie strony tej samej monety, ale to nie znaczy że cisnę za wygląd z chłopaków o aparycji informatyka i z grubszych dziewczyn. Może deficyt testosteronu albo nadmiar jakiegoś estrogenu doprowadza inceli do takich kobiecych zachowań i obrażania się na cały świat? Mi jeszcze nikt w twarz nie pluł więc niestety nie wymienimy się doświadczeniami
  • Odpowiedz
ale to nie znaczy że cisnę za wygląd z chłopaków o aparycji informatyka i z grubszych dziewczyn


@dansemacabre777: no właśnie pokazałeś wcześniej, że ciśniesz. I dokładnie z tych powodów incele cisną po kobietach, czyli hipokryzja, gdy mówią, że patrzą na osobowość/charakter a chodzi tylko o dobre geny (i wszystko co się z nimi wiąże), do tego dochodzi hipergamia i inne rzeczy które należy obnażać. Ja wiem, że dużo facetów nałykało
  • Odpowiedz
@Maximinus: ale co ty możesz wiedzieć jak p--------z o jakichś hipergamiach i innych projekcjach wykopków co opalają się po 15 godzin dziennie w świetle monitora i z domu nie wychodzą, co oni mogą wiedzieć o kobietach poza tym co wyczytają w internecie od innych inceli? Nie bronię ulanych roszczeniowych księżniczek bo nimi też każdy gardzi, a to co ty właśnie napisałeś to walka z hipokryzją za pomocą hipokryzji, bez sensu.
  • Odpowiedz