Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siostry mnie skrzywiły psychicznie przez co nie chcę dziewczyn, które miały wcześniej innych partnerów.
Jestem najmłodszy z rodzeństwa i mam trzy starsze siostry. Jedna ma męża, z którym jest już razem 5 lat i gdy jest w domu potrafi powiedzieć rozmarzona, że jej się Tomek śnił, jej chłopak, z którym rozstała się kilkanaście lat temu. I czasem potrafi powiedzieć, że coś jest fajnego, bo kojarzy jej się z Tomkiem, że Tomek to Tomek tamto, po tylu latach. Aż mi czasami jest szkoda jej obecnego, bo jest fajny i go lubię. Oczywiście przy nim się hamuje tylko w rodzinie wszystko mówi.

Druga też ma swoje za uszami, przez jakiś czas była z jednym, ale ją rzucił i znalazła sobie drugiego. Po jakimś czasie pierwszy do niej się odezwał, więc natychmiast do niego wróciła i rzuciła drugiego. Później znowu pierwszy ją rzucił i teraz jest z trzecim. Cały czas zastanawia mnie co by było, gdyby pierwszy znowu próbował ją przywołać czy kolejny raz by do niego poleciała.

A trzecia siostra zaraz 30 kończy i jest cały czas z tym samym chłopakiem od liceum i widać, że im się układa i świata poza nim nie widzi. Więc siłą rzeczy chciałbym też taki związek sobie ułożyć. Mam 22 lata i czuję, że to ostatni dzwonek i muszę szybko działać, bo teraz jest najlepszy czas by znaleźć sobie kogoś takiego, bo później patrząc po siostrach już jest niewesoło. Nie chcę być kolejnym partnerem dziewczyny, którą kiedyś rzucił ex i teraz jest ze mną na pocieszenie.

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6202989f3be9540a5d026938
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Siostry mnie skrzywiły psychicznie ...

źródło: comment_1644338670XeSLy2HrjLGeL4PSb0Tp3g.jpg

Pobierz
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Lol czemu wy macie takie speirdolone w tych głowach?
Jak nie chcesz laski z przeszłością, to nawet w przedszkolu nie znajdziesz, bo nawet dzieci wchodzą w swoje dziecinne związki.

Typie #!$%@? twoje #!$%@? umysłowo siostry to nie wzór dla całego świata.
Najlepiej to już teraz #!$%@? sobie pindola, bo z takim podejściem to ci się nie przyda nigdy, a tylko będzie zawadzał.
@AnonimoweMirkoWyznania: Też mam związek od liceum. Wtedy Kobieta jest w stanie pokochać.

Jeśli idzie na studia to ten stan się przedłuża ale gdy do gry wchodzi hajs nie ma mowy o miłości. Chodzi tylko o deal. To układ co kto komu moze dać. Znajdzie się lepszy.i nara.

Plus sentyment do tego, który pierwszy wlożył.

Powiem więcej - zapłodnienie kobiety daje Ci praktycznie władzę nad nią. Mam kilka koleżanek (jedna to psiapsi
@ChickenDriver: same nieprawdy, w liceum jeszcze nawet nie zarabiacie, nie znacie dokładnie swoich potrzeb seksualnych i jeszcze wiele innych rzeczy się zmienia na przestrzeni chociażby 10 lat, z wszystkich licealnych związków z których pamiętam to tylko z jeden przetrwał, a druga rzecz że zapłodnienie kobiety nie daje Ci nad nią władzy, laski same rozstaja się z alkoholikami itp. Z którymi mają dzieci, albo bo ich zacznie podrywac atrakcyjniejszy facet albo ten
@AnonimoweMirkoWyznania: Ziom dobrze mówi. Pierwsza miłość u laski zawsze będzie najintensywniejsza i zostanie na lata. Oczywiście to nie znaczy, że z automatu całe życie się uda bo może się okazać, że w późniejszym życiu nie będziecie się dogadywać. Ale uczucie będzie silne. Kobieta po kilku partnerach nigdy nie pokocha tak jak nastolatka, im później tym większa kalkulacja(co może być dobre dla związku, ale uczucia takiego nie będzie). Także nie ma idealnej
@Zakochanipouszy: No to zależy widocznie od środowiska. Ja mam wiele przykładów, gdzie kobieta wraca do patusa, z którym ma dzieci.

A co do licealnych związków to wokół mnie jest takich sporo. Ja jestem przykładem ale w klasie mam przykład dwóch par, które wzięly ślub, mają dzieci i są razem do teraz. Kilka par znam co na studiach się zeszli i skończyło się ślubem. No i w Liceum takich par jeszcze naliczę