Wpis z mikrobloga

  • 6
Nie no, bez jaj, ja doskonale rozumiem że nie macie w co grać na tych PS5 i chwytacie się wszystkiego, ale zachwalanie i jaranie się takim "kwadraciakiem" jak SIFU to już jest szczyt desperacji i braku szacunku do samego siebie. Na prawda nie przeszkadza wam że ta gra wygląda jak pierwsze gry z Larą Croft gdzie ta miała jeszcze stożkowe cycki? Ach zapomniałbym, to czasowy ekskluziw na pc i ps5, także nie wypada mówić źle, ważne że klockarz nie ma. To prawda, nie mamy, chwilowo, ale w odróżnieniu od was w oczekiwaniu na Stalkera i Starfielda dostajemy konkretne tytuły AA za które nie musimy płacić po 219zlotych xDDD Żal mi was chlopaki. Ja za chwilę odpalę Hitmana i robie misję w Dubaju, a wy grajcie se w tą platformówkę, z postaciami wyglądającymi jak słynny policjant kartofel z kultowego już Cyberpunka xDDDD
#ps5 #xbox #pcmasterrace #gry #konsole #sifu
daeun - Nie no, bez jaj, ja doskonale rozumiem że nie macie w co grać na tych PS5 i c...

źródło: comment_1644320088VBoXPOdPx5LRfHvLhUfq2z.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@SynuZMagazynu ale dostałem go za darmo, tzn może nie za darmo, w cenie abonamentu GPU, który w moim przypadku wynosi jakies 11 złotych miesięcznie. Nigdy nie kupiłbym takiego gówna jak Sifu za pełna cenę. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@ChochlikLucek gra miała premierę 8 lutego, soniarze już rzucili się w wir internetowych zakupów i kompletnie bezrefleksyjnie nabywają to gówno przyczyniając się tym samym do dalszego psucia rynku. Oni są jak te burki na wsiach przyczepione łańcuchem do budy, co byś im nie nałożył do michy, to i tak #!$%@?ą wszystko xDDDD
  • Odpowiedz
@daeun: Bez przesady mordziu xd nie grafika lecz gameplay się liczy, gdyby ktoś mi powiedział że trzeba się kierować efektem wizualnym anie rozgrywką to w pyte dobrych gier bym ominął, sifu wydaje się kozak gierką ale prawda cena zawyżona
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@RapowyKondom tak, zgadzam się, ale mamy rok 2022 i obowiązują nas pewne standardy poniżej których nie wypada już schodzić. (,)
Mi by nawet nawet było szkoda transferu na ten syf, a wy dalej żyjcie w bańce i wmawiajcie sobie "ej daeun to tak miało być, taki kierunek artystyczny wybrali tworcy" xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu całe szczęście to nie tacy ludzie jak Ty decydują o tym czy mam prawo shitpostować czy nie. Tak, skończyłem się na kill em all a mój wczorajszy wpis to tylko wypadek przy pracy. Nie rzucajcie się jak wszy na grzebieniu, ja takze jestem graczem, ale w przeciwieństwie do was, mam ten zdrowy dystans i obiektywizm. Myślę że formułując ten komentarz wcale nie kierowałeś się logiką i faktami. Chlopcze, Ty mnie po
  • Odpowiedz
  • 2
@daeun
Ten styl graficzny dodaje smaku.
Ktoś wymyślił coś bardzo oryginalnego i "uciosał" wspaniały gameplay :)

Marudzisz ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@daeun: Gra ktora byla w promocji w psstorze zanim miala premiere, to wiele mowi o jakosci skoro producenci sami twierdza ze ta gra moze miec problem ze sprzedaza
Zakladali ze nawet soniarze nie sa tacy glupi, zeby kupic
Mylili sie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@starplatinum dlaczego wy wiecznie piszecie o jakiś bajtach? Ludzie, ja na tych tagach odpoczywam, co prawda jestem trochę jak Andrzej Lepper, wiem za dużo, ale chyba też mam prawo wyrazić swoją opinię? XD
  • Odpowiedz