Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Skyler: portal stories vr raczej nie ma faktycznych.. Portali xD
Moim zdaniem to zwykle lobby steam vr z customową mapą, albo najzwyczajniej w świecie portal 1 z modem vr
@rafalkosnozawszenapropsie: tu nie do końca chodzi o latarnie, a o sam fakt tego jak kontrolery od Valve są mocowane do ręki dzięki czemu można swobodnie otworzyć dłoń, a on sam zostanie przyczepiony. Na domyślnym mocowaniu kontrolerów z Q2 jak otworzysz dłoń to on spadnie na ziemie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kontrolery z Questa mają spoko śledzenie jak za taką cene
spoko śledzenie jak za taką cene


@uytx: ale ja to rozumiem ale czy maja spoko sledzenie czy cene? bo ogolnie to fikolek i dobrze o tym wiesz

maluch spoko samochod jak za taka cene XD dobrze wiesz ze nie jest spoko xD

ktos sie przesiadzie z vive na quest 2 i powie co do krwy xD
@rafalkosnozawszenapropsie: Mam sporo godzin w różnych grach na Q2, nigdy mi się śledzenie same z siebie nie wywaliło. Fikołek czy nie, śledzenie kontrolerów jest naprawdę spoko jak na to, że jest to sprzęt bezprzewodowy, za 1600zł i niewymagający całego setupu dookoła jak Vive. Ręce się nie gubią ja zadbasz o dobre środowisko do grania, tj. brak mocnego śwatła w kamery
@uytx: no i spoko ale wciaz musisz to powtarzac ze to nie vive XD nie jestem przeciwko q2 tylko ci co uzywaja q2 nie potrafia przyznac ze to nie vive albo index ¯\_(ツ)_/¯

a potem jest gadka o tym ze przeciez to jest o tyle tansze XD