Wpis z mikrobloga

Ale po co wszyscy czekają na ten artykuł ? Przecież ten redaktorek ma 200 polubień na ćwierkaczu xD a jeden użytkownik,bo się o nim wspomniało trzepie pewnie do dziś konia xD.

I tak antyweb 60k polubień na FB.... Jest siła xD i nawet na google ciężko by w propozycjach wyskakiwała ich oficjalna strona,a znani są z tego, że klawitter miał z nich bekę. przeczyta że sto osób z czego 95 procent użytkowników tego tagu.Aha i artykułu co był na dniach go nie ma.

Łukasz odtrąbi sukces oczywiście lajf z donejtami i teraz cała Polska już wie.... Dobrze, że ja dowiedziałem się, że takie coś jak antyŁeb istnieję xD

#kononowicz
  • 8
@Mr_TBA: Który? Storch czy ten Jakub jakiś? Bo z tego co wygadał się Wójcik to ten wielki artykuł o Sławeczku ma być od Storcha. Tego samego który napisał jakże zacny artykuł o wielkim jutuberze odwiedzającym jarmark świąteczny w Wadowicach. Ten z antywebu nie napisze nic o Szkolnej bo on stronniczy jest jak ch.j. Niby taki wielce poruszony losami Wojtusia i Krzysia a ma wywalone na fakt że ponad rok już Wójcik
@Kartofle_miesne: no był artykuł kiedyś też o menelu ,no tak go to zabolało, że nagrywał dalej xD prawda jest taka, że papierową wersję kupują emeryci, którzy mają w dupie ten burdel,a na necie nikt nie będzie czytał,bo co kogoś normalnego obchodzi jakiś grubas i ćpun że starosielc xD ale sukces będzie ogłoszony, hajs z donejtów też będzie się zgadzał. A Bielsko dalej będzie rządzić xD
@Kartofle_miesne: zacząłem teraz przeglądać wyklop geralta i to co wypisuje jakub na tłiterze i na 90% mogę powiedzieć że to ta sama osoba,obie nienawidzą krecika, wypisują jaka to Lewica jest głupia, odczuwają nienawiść do kleru i regularnie postują jaszczura jaki to głupi jest i do więziania
no i wchodzą sobie w dupe na maxa ostro