Wpis z mikrobloga

Z mojego otoczenia dwóch chłopów popełniło samobójstwo. Jeden z mojego gimnazjum, którego dość dobrze znałem. Drugi chłop z technikum, który chodził do podstawówki ze mną (tego za bardzo nie znałem, o śmierci dowiedziałem się od sąsiadki). Ten pierwszy powiesił się po tym jak dziewczyna z nim zerwała... Chłop miał 17 lat i całe życie przed sobą ehhhh. W obu przypadkach zero pomocy z zewnątrz.

Natomiast w gimnazjum jedna Julka się cięła. Cała szkoła była postawiona na baczność, psycholog, pedagog, wszyscy nauczyciele jej pomagali i szli na rękę. Ale później naszła era Instagramu i tam zaczęła zgarniać atencję.

Ehhhhhhh niestety takie czasy że życie chłopa warte mniej niż psa (przykład zbiórek na chorego chłopa i chorego psa który wisi w gorących). Smutne to wszystko, ale co zrobisz nic nie zrobisz taki mamy klimat. Taki jest właśnie ten świat...

#przegryw #p0lka #depresja #feels
KRZYSZTOFDZONGUN - Z mojego otoczenia dwóch chłopów popełniło samobójstwo. Jeden z mo...

źródło: comment_1644267831px9x09KEWcKVBxYBNodbxk.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: u mnie 3 osoby na wiosce strzeliły magika i wszyscy przez powieszenie, znajomy ze szkoły, jakiś starszy gość co lubił popić i najlepsze (albo w sumie najgorsze) chłop nieco ponad 30lvl z żoną i 2 dzieci. Zanim zdążyli go pochować, to ludzie przypięli mu łatkę egoisty i najgorszego #!$%@? bo jak śmiał zostawić swoją wybrankę i dzieciaczki (ofc. wyszło potem że tylko jedno dziecko było jego a kochająca żona po
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Na przestrzeni paru lat pare osób u mnie w pracy popełniło samobójstwo. W sumie 2 znałem. Jeden ześwirowany trochę z racji ze pierwsza żona mu się #!$%@? i zamknął sie w sobie. Potem ożenił się drugi raz i znowu kolejna poszła w tango. Kredyt na dom, paro miesięczne dziecko w domu, a baba na bolcowaniu. Nie strzymal i się powiesił. Drugiego znowu zwolnili za picie, a kredyt za mieszkanie do
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: z mojego otoczenia 3 chłopów: jednego znałem od gimnazjum taki w sumie normik ale coś na studiach zaczeło sie sypac nie znam szczegółów, pewnego dnia wyjechał na rowerze pojeździć i już nie wrócił - 3 dni późnie go znaleziono w lesie, powiesił się. Drugi to ze szkoły średniej, nie znałem go za dobrze, powiesił się na pasku na szufladzie, miał podobno problemy z narkotykami. Trzeci, z pracy, skoczył z okna,
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN kiedyś przeczytałem, że definicja motywacji to jest to wszystko co sprawiło, że jeszcze się nie zabiłeś.

Nie wiem czemu ale takie wpisy o samobójstwie wprawiają mnie w dziwny nastrój. Szkoda tych wszystkich chłopów. Z drugiej strony one mi w jakiś pokrętny sposób dodają otuchy, że ja jeszcze trwam, że jeszcze nie jest najgorzej.

Trzymajta się chopy.
  • Odpowiedz
Dlatego powinnismy sie zaczac trzymac razem


@loczyn: Brawo za podejście. Zawsze mnie rozwalają komentarze z narzekaniem, że mężczyźni są samotni, nie mają nikogo, nikt się z nimi nie liczy itp. - a co z innymi mężczyznami w tej samej sytuacji? Powinieneś pisać ten komentarz w każdym podobnym wątku. Ja nie mogę, bo mam różowy pasek i będą mnie za to wyzywać albo usuwać komentarze xD
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: No niestety taka prawda, ale to nawet nie chlop chlopu wilkiem ale ogolnie ludzie, a tu jedyna pomoc to ciagniecie w dół, mimo ze mozna by bylo sporo tutaj zrobic, bo jest tu wiele poszkodowanych przez zycie ludzi.
  • Odpowiedz