Wpis z mikrobloga

@yummy157:

Jakich konkretnie? Przeciez połowa konfederacji jest przeciwko. Jakie w takim razie kroki zostaną podjęte gdy konfa dojdzie do władzy?


Szeroko zakrojone dyskusje, konsultacje, może referenda - wszystko, co obecnie jest w sferze marzeń.

No to niech ją zakładają i wykonują swoją pracę, a wobec "terroru" niech protestują w czasie kiedy nie odbywa się żadne głosowanie na którym powinni być obecni. Proste?


Jeżeli pracodawca każe ci przychodzić do pracy pomalowany czerwoną
  • Odpowiedz
@shoananas:

Szeroko zakrojone dyskusje, konsultacje, może referenda


czyli nie masz pewności co do tego nawet czy będzie jakiekolwiek referendum (zgadujesz, bo nie ma mowy o żadnym referendum w ich programie). W skrócie - żadne konkretne działania nie zostaną podjęte bo nie ma na to zgody w konfie, cieszę się że się zgadzamy.

Jeżeli pracodawca każe ci przychodzić do pracy pomalowany czerwona szminka


Gdyby tylko istniał istotny powód dlaczego istnieją zasady sanitarne
  • Odpowiedz
@yummy157:

czyli nie masz pewności co do tego nawet czy będzie jakiekolwiek referendum (zgadujesz, bo nie ma mowy o żadnym referendum w ich programie). W skrócie - żadne konkretne działania nie zostaną podjęte bo nie ma na to zgody w konfie, cieszę się że się zgadzamy.


Mam nadzieję, że nie będzie żadnego referendum i nikt nie wpadnie na pomysł, żeby słuchać w czymkolwiek debili. Mam pewność, że w momencie, gdy połowa
  • Odpowiedz
@shoananas: będę odpisywał krótko na poszczególne fragmenty, które są najbardziej soczyste

Mam nadzieję że nie będzie żadnego referendum.


No to w jaki sposób twoja drogą konfederacja ma w takim razie zalegalizować ziolo? Dyskusjami? XD

Nie ma takiego obowiązku


Ma

Kto pisze o terrorze maseczkowym?

Ty piszesz, kilka komentarzy wyżej.

Pewnie z tego samego powodu, dlaczego nie robi tego twoja stara.


I z tego samego powodu moja stara nosi maseczkę w miejscach
  • Odpowiedz
@yummy157: odpisuję ci ostatni raz, bo w twoim towarzystwie ubywa mi szarych komórek

No to w jaki sposób twoja drogą konfederacja ma w takim razie zalegalizować ziolo? Dyskusjami? XD


Tak. Właśnie w taki sposób przegłosowuje się 100% ustaw. Korwiniści mają przekonać narodowców, albo po prostu mieć przeważającą sumę głosów. Albo przed głosowaniem mogą im podrzucić lek na przeczyszczenie do obiadu, żeby przeciwnicy legalizacji nie wyszli z kibla - mam gdzieś jak
  • Odpowiedz
@shoananas:

Na 100% gwarancji nie ma.


Dziękuję. I po co tyle tekstu skoro wystarczyło to przyznać?

Gwarancja jest natomiast wyższa niż w przypadku innych partiiz


Nie może być wyższa niż 100% jak w przypadku lewicy/możemy. Sam sobie zaprzeczasz

Ciao ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz