Wpis z mikrobloga

Witam. Siedze w nl od kilku miesięcy niestety dosyc slano jest. Zastanawialem sie nad praca w innym kraju jak Norwegia, Szwecja, Dania... Moze irlandia?
Jak znalesc jakas pewna prace w tych krajach typu magazyn produkcja cos latwiejszego na poczatek oczywiście z lokum. Tylko zeby dalo rade odlozyc z 5 tys zl minimum miesięcznie....

W nl mi sie nie podoba. Częste zmiany pracy, mieszkanie w 10 osob na domku i slabe wynagrodzenie. Do tego czeato brak godzin i dojazd do pracy w jedna strone godzine...
Chyba ze ktos moze polecic sensowna agencje w nl bez patologi z stabilna praca

  • 13
@macjaos: Wszędzie będziesz mial lipę. W NL mialem 550€ na tydzien, 5 ludzi w domu, bardzo wporzadku. Dwie zmiany.

Poducz się języka, pomysl o kursie na wózek. W Belgii na produkcji masz 16€\h i pokój jednoosobowy za 80€.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@macjaos: jestem w Danii od 8 dni. Przez 5 dni robiłem u Duńczyka co mnie oszukał, przeciągał umowę, nie wypłacił itd. znalazłem robotę na sprzątaniu, dzisiaj 1 dzień teraz właśnie przerwę mam xD.
140kr/h wyjdzie jakoś 90 na rękę. Zamierzam pracować codziennie po 8h może w weekendy po 10h. 4000 pokój, 2000 jedzenie. Na początku możesz być w plecy albo na zero wychodzić przez 1 miesiąc. Później już robi się lepiej