Wpis z mikrobloga

Ładna zagrywkę zrobiła fitala (Alicja Pyszka-Bazan) aby wygrać konkurs na najlepsza zawodniczkę w Triatlonie. Najpierw mówił ze za wygrana jest ogromna kasa (1500zł - raczej to nie jest duża kwota, ale to też zależy od człowiek) i żeby na nią głosować bo przekaże wszystko na cel charytatywny. Później żali się i płacze ze inni ludzie uwzięli się na nią aby przegrała konkurs. Według niej to ona powinna wygrać bo wszystko przekaże na cel charytatywny. Nie dziwie się ze ludzie za nią nie przepadają jak robi takie zagrywki aby tylko wygrać konkurs. Ostatnio tez wciskała wszystko co się dało z SFD i nie dawno bez słowa zakończyła z nimi współpracę ( wspomniała tylko ze już nie współpracuje z SFD i im dziękuję). #triathlone #fitala #szosa
  • 6
  • Odpowiedz
@HHokuss zazwyczaj mam takie akcje gdzieś ale tutaj się zgodzę. Laska robi zagrywkę pod publikę tylko i wyłącznie dlatego, że chce wygrać ten plebiscyt. Wystarczy obejrzeć jej profil, żeby zobaczyć że te 1,5 k ma gdzieś. Gdzie tu jakaś rozsądna rywalizacja i miejsce na ocenę, który sportowiec faktycznie był najlepszy? Nie wiem.
  • Odpowiedz
@HHokuss: nie widziałem, że tam są jakieś nagrody pieniężne, ale nie w tym rzecz.

Nie wiem jak większość tagu sądzi, ale mnie APB najbardziej triggeruje w krajowym tri. Przebiła nawet Roberta Codewisa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Osoba, która trenuje jak pros (plus ma przeszłość pływacką, która jest wybitnie sportowa i ma zastosowanie w tri) ściga się z ambitnymi amatorami, którzy dzielą czas na sport i etat.
  • Odpowiedz
@futrzakos o tym to ja nawet nie chciałem pisać xD trenowanie jak pro, sprzęt jak pro, trenerzy, sponsorzy, suplementy... do tego oczywiście to jest jej pracą (bo jak inaczej nazwać kilkadziesiąt godzin treningu tygodniowo przy braku innych zajęć?) a nazywa się amatorem. I jeszcze to całe startowanie wybiórczo na 1/8, 1/4, 1/2 dystansu, tak żeby mieć największą pewność wygranej. No zajebista rywalizacja xD

  • Odpowiedz