Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem fenomenu tego gościa, być może jest dobrym trenerem i ma ogromne pojęcie o boksie, ale co jest śmiesznego w tym, że na treningach wyzywa swojego podopiecznego, zamiast przekazywać mu merytoryczne uwagi? Szczyt żenady jak na ważeniu markerem napisał, napisał która ręka jest lewa a która prawa no beka w #!$%@?, niesamowicie śmieszne xDDDDDDDDDDDD Raubo miał szanse wypromować boks wśród młodych ludzi, a zrobił żenadę.

#highleague #famemma #bekazpodludzi #boks
ekjrwhrkjew - Nie rozumiem fenomenu tego gościa, być może jest dobrym trenerem i ma o...

źródło: comment_1644100597Uh4nd2VMF7tRwP6gzn4NbL.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
to normalne u trenerów, którzy robią wojowników


@DonCNC: Jednak chyba lepiej jak od trenera usłyszysz, że źle się poruszasz, źle trzymasz gardę itd. nic cały czas, że jesteś baranem, no ale może ja się nie znam xD
  • Odpowiedz
Ale Ty zdajesz sobie sprawę, że Owca jest inicjatorem tego zachowania żeby trochę funu bylo? Zdajesz sobie sprawę prawda?


@Bartisk: No możliwe, że tak było. Tylko dla mnie to nie było śmieszne, a w #!$%@? żenujące, co komu się podoba ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: Czego się spodziewać po Owcy xd Przynajmniej trener Raubo w końcu został zauważony na większą skalę bo należało mu się to jak psu buda bo trenerem jest fenomenalnym
  • Odpowiedz
przecież widziałeś go tylko przed kamerami, gdzie robił wyświetlenia. Nie było Cie na sali.


@anotherguy: No nie było mnie na sali i o tym właśnie napisałem, nie rozumiem co było takiego śmiesznego w tych filmikach xD
  • Odpowiedz
@DonCNC: Jednak chyba lepiej jak od trenera usłyszysz, że źle się poruszasz, źle trzymasz gardę itd. nic cały czas, że jesteś baranem, no ale może ja się nie znam xD


@ekjrwhrkjew: ale on też tak mówi, mam znajomego który u niego ćwiczył. Dodatkowo jest to już chyba ostatnia osoba która wyniosła wiedzę od Feliks „Papa” Stamm czyli jednego z najlepszych trenerów Polskiego Boksu.

Ogólnie trener jak trener nie
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Nie będę oceniał kompetencji trenera bo nie mam jak, ja odnoszę się tylko do ich filmików, które niby były śmieszne, a dla mnie po prosu żenujące i nie bardzo wiem, dlaczego Owca chciał się kreować na nich na debila, którym pewnie nie jest, no ale wyświetlenia się zgadzają, więc pewnie to najważniejsze
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: Podobne zdanie o nim ma większość środowiska bokserskiego, koleś nigdy nie wychowa mistrza ze swoim podejściem treningowym. Może spełniać zadanie jako 2 trener, dlatego odsunęli go od kadry Polski
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: Właśnie dlatego jest bardzo dobrym trenerem, chyba słabo oglądałeś jego treningi. Twój przeciwnik może robić wszystko, wyzywać, dekoncentrować. Raubo uczy rzeczywistego boksu, abyś był ciągle w pełni skupiony. Często zagaduje swojego podopiecznego i próbuje zaatakować z zaskoczenia.
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: zależy czy chcesz trenera motywatora, czy trenera do pieszczenia. Przerabiałem takich i takich, więcej nauczył mnie trener #!$%@?. Sparingi sekcja na sekcje też to pokazywały
  • Odpowiedz
Trener ma zrobić wojownika, ktory wyjdzie i wygra. A nie ciotę, która po walce bedzie plakać, że go ktoś wyzwał i on się odpalił, nie mogl się skoncentrować.
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: jakie fanbojstwo hahah ja #!$%@? xD trener legenda boksu znany na całym świecie zostaje obsmarowany bo wasz naszprycowany ulubieniec z YouTube poddaję walkę po 2 ciosach xD śmieszne dzieci jesteście
  • Odpowiedz