Wpis z mikrobloga

No dobra to powiem wam teraz co robić jeśli dziewczyna was odrzuci, bo miałem taki właśnie przypadek. To było 2 lata temu na wakacjach byłem taki właśnie zakochany w takiej Alicji, bardzo miła dziewczyna. No i pewnego dnia poszliśmy no i tak zakochałem się w niej, był taki zachód słońca, było na prawdę romantycznie. No i postanowiłem że ją obejmę i ja byłem takim dosyć nieśmiałym chłopakiem i wstydziłem się robić takie rzeczy, no to ją tak właśnie objąłem, no i tak siedziałem ale ona się zapytała

co ty #!$%@? robisz... ?

no to ja taki zawstydzony wziąłem tą rękę tak z powrotem, nie za bardzo wiem co powiedzieć, i tak się odsuwam po trochu... 10centymetrów... 20 centymetrów... #!$%@? PÓŁ METRA, BIORE ROZBIEG #!$%@? Z KILOMETRA, JEB JEJ W KLATE Z KOPA, #!$%@?ŁO JĄ #!$%@? 530 KACZEK #!$%@?ŁA PO BAŁTYKU, #!$%@?ŁO JĄ DO SZWECJI. #!$%@? NA NASTĘPNY DZIEN PŁYNĘ PROMEM DO SZWECJI ZIUM ZIUM ZIUM. PATRZE SUKA LEŻY NA PLAŻY

#!$%@? CO LEŻYSZ ? CO LEŻYSZ DZIWKO ? CO CHYBA NIE ŻYJESZ ?!

NO TO JEB #!$%@? OSTATECZNE UDERZENIE KOLANAMI NA RYJ, #!$%@? TAK #!$%@?ŁO DO ZIEMI ŻE AŻ BURSZTYNY #!$%@?ŁO W POWIETRZE.
To tyle.
#highleague
Morritz - No dobra to powiem wam teraz co robić jeśli dziewczyna was odrzuci, bo miał...

źródło: comment_1644096629DuzJtb1Rmp4LtHL4JmdlFW.jpg

Pobierz
  • 4