Wpis z mikrobloga

Ale jajca. Siedzę sobie, przeglądam wypok. Nagle słyszę hałas, sygnały, syreny, zamieszanie. Zaciekawiony wychodzę przed dom, a tam wszystko miga na niebiesko. Dyskoteka po prostu. Trzy karetki, radiowóz, kilka jednostek OSP. Wychodzę za bramkę i szybko dowiaduję się co się, co się tu wyrabia. Okazuje się, że nawalony jak stodoła gość wyjeżdżał vw polo spod sklepu na dosyć ruchliwą drogę. Niby ograniczenie do 50, ale wszyscy zapieprzają przynajmniej 80. Co lepsi 160 czasem. No i pan w polo trafił na takiego jednego. Pan, któremu się spieszyło (wydaje mi się, że alfą) skasował polo, przeleciał ze 20 metrów, wleciał na mój podjazd, skosił mi słupek przy wjeździe i zatrzymał się kilka metrów dalej na nieużytku. Gdyby tor jego ruchu wypadł kilkadziesiąt centymetrów w prawo, skasowałby mi samochód stojący na podjeździe.A zapowiadał się taki spokojny wieczór. Całe szczęście tym razem nikomu się nic nie stało, ale w tym miejscu było już wiele wypadków, niejednokrotnie śmiertelnych. Fotoradar postawili kilka lat temu, ale chyba nigdy nie był aktywny. Cały czas jest odwrócony obiektywem w pole.

#coolstory #wypadek #wydarzenia #samochody
pawel1410 - Ale jajca. Siedzę sobie, przeglądam wypok. Nagle słyszę hałas, sygnały, s...

źródło: comment_W1rt4mGKiNSaNsFcsMZPJdKsDUAVlQmN.jpg

Pobierz
  • 11
@dimer: W sumie nigdy się nad tym nie zastanawiałem, może i tak być. Zwracam honor :D @dimer: Przepraszam, ale pod ręką miałem tylko telefon. A ciemno już jak w dupie. Na pierwszym planie moje auto, to niebieskie to samochód OSP. Po prawo od niego można zobaczyć rzeczona alfę.
@KuliG: Na ulicy równoległej są już progi. Po kilku miesiącach zostały zdekompletowane przez lokalnych riderów. Brakowało segmentów po obu stronach tak, że spokojnie dało się przejechać jednym kołem obok progu, drugim przez lukę. W wakacje był remont i teraz już to nie przejdzie. Progi są szersze, na całą szerokość ulicy. Będą musieli pokombinować inaczej :D