Wpis z mikrobloga

@Ziemniak43212: Coś ciekawego - takie są moje preferencje xD Przykładowo nigdy nie byłem w koreańskiej restauracji, wiec wczoraj odwiedziłem sobie Koreanka Grill, żeby spróbować bibimbap. Jedzonko smaczne, a do tego byłem zadowolony, że spróbowałem czegoś nowego :p
  • Odpowiedz
@SeoGuy: Jak teatr, to polecam nowy teatr albo powszechny, moim zdaniem najlepsze teatry w stolicy na ten moment. Zobacz sobie repertuary, moze cos ci podpasuje. Jakby cie interesowaly jakies koncerty czy coś, to fajna jest na przyklad hydrozagadka, ogolnie przyjemny klub. Z żarcia mogę polecic jakies weganskie, ale nie wiem, czy cię to interesuje :p
  • Odpowiedz
@SeoGuy: Nie wiem jak teraz wyglada sytuacja po pandemii, ale ja zawsze chodze do "pawilonow" na tylach Nowego Swiatu. Tam sa zajebiste klimatyczne male puby z roznym wystrojem wnetrzi zajebistymi patologicznymi dziewczynami, i zawsze sa otwarte do pozna.
  • Odpowiedz
@SeoGuy: w nowym teatrze rezyserem jest glownie warlikowski (takze dyrektorem artystycznym, jesli mnie pamiec nie myli) i polecalbym isc na cos od niego. uwazam go za najlepszego polskiego rezysera teatralnego
  • Odpowiedz
@Berrcikk: Jeszcze nie byłem na takim spektaklu, ale po szybkim reserachu improwizacja prezentuje się świetnie. Dzięki, mam już zakupiony bilet na jutro ;p
  • Odpowiedz