Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Mireczkom i Mirabelkom z Prądnika Czerwonego, szczególnie z okolic ulicy Reduta, pragnę polecić warzywniak, którego zgodnie z prawidłami rynkowymi powinno dawno nie być a jest - u Rysia ()

Ci którzy tu mieszkają od dłuższego czasu pewnie znają tę miejscówkę, ci którzy wynajmują może nie mieli okazji się jeszcze zapoznać.

Krówki miętowe spod lady, warzywa i owoce wszelkiego rodzaju, przetwory, chyba nawet ryby mrożone są (ja nie brałem, ale mi polecano). Jak czegoś nie ma to Pan Rysiu załatwi - i załatwia. Brak płatności kartą ale jak ci braknie złotówki czy dwóch to "pan doniesie kiedyś".

No generalnie sklepik w starym dobrym stylu, taki jakich już ze świecą szukać. Taki gdzie stara klientela przychodzi porozmawiać a zakupy przy okazji

A co najważniejsze warzywa i owoce dobrej jakości - różne już miejsca przeszedłem, a tutaj nawet jak się trafi kiepska partia to na następny raz i tak fajne produkty leżą. Nie mogę tego powiedzieć o innych warzywniakach w okolicy
#krakow #polecanko #pradnikczerwony

Warzywniak
https://maps.app.goo.gl/gsjtAgJuzX8PPMYB9
p.....k - Mireczkom i Mirabelkom z Prądnika Czerwonego, szczególnie z okolic ulicy Re...

źródło: comment_16440700233pRmqMnImYhL1DRPt7SuPo.jpg

Pobierz
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@czwarta_gestosc: Nie zgodzę się. Na Bohaterów Września jest sklepik "Kartofelek" - pamiętam jak handlowali 20 lat temu w jakimś obsranym blaszaku, gdy jeszcze nie było okolicznych bloków. Od kilku lat mają ładniejszą budę, ale tak naprawdę nic się nie zmieniło - produkty sezonowe w super cenie, panie sprzedawczynie znają klientów z imienia. Może jakieś banany czy pomarańcze są droższe niż w dyskontach, ale za to mają kilka polskich odmian jabłek.

Wiadomo,