Wpis z mikrobloga

Sąsiada zwolnili dyscyplinarnie i przed chwilą policja była u niego i u mnie poznać moją opinie o nim. Nic do niego nie mam i nie skłamalem, bo chłop spokojny, nie kłóciłem sie z nim nigdy jedynie z bylą żoną się klócił no i szwagier rzekomo miał go widzieć naćpanego, ale nie miał na to dowodów, a po co miałem mu nakladać kolejnych problemów. Wiem co to dyscyplinarka, byłem 1,5 roku bezrobotny więc wiem jak jest cieżko w tym okresie
¯\_(ツ)_/¯ ale co ten chłop narobil, ze az policja zainterweniowala? XD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sasiad #heheszki #takbylo #polska #pracbaza #policja

@dziecielinapala
  • 12
@s---k: Za pobicie współpracownika tez jest dyscyplinarka?
Ale on nie z tych ¯\_(ツ)_/¯ #!$%@? spokojny chlop raczej nie szuka z nikim konfliktu sąsiaduje tu z nim troche i widze jak sie zachowuje
@s---k: No w sumie racja ja z nim tylko sąsiaduje, bo mieszka naprzeciw i przy mnie zachowuje sie tylko spokojnie, a jaj zachowuje sie w domu to nie wiem bo na kawe do niego nie chodze ¯\_(ツ)_/¯
@dziecielinapala: Jak nie ma? To po uj są tam bramki przed wejściem i stoi ochrona? Mieszkam pomiędzy dwiema kopalniami i w obu przy wejściach są bramki i ochrona, która sprawdza trzeźwość to samo w fabryce produkcyjnej jest budka ochroniarska i musisz u nich odbic karte
( ͡° ͜ʖ ͡°) jak będzie widac zes w stanie wskazujàcym to mają alkomat i narkotest, bo juz kilka osob wylecialo za
@dziecielinapala: Muszą sprawdzac, bo nie możesz pijana pracowac na dole czy na produkcji, bo Ci moze lape wciagnac albo zabijesz współpracowników jesli na kopalni np kombajnem gdybym operator byl pijany i skręcil wiertlem na ludzi to zabije cala brygade ale to raczej skrajny scenariusz imo nie wiadomo co by odbilo takiemu pijanemu dlstego sprawdzaja przy wejsciu