Wpis z mikrobloga

"Czyli lepiej zaczynać najzwyczajniej w świecie mówiąc jakoś, z czasem przychodzi jakość i masz tak naprawdę sprawę załatwioną."

Każde jego słowo jest na wagę złota, postanowiłem więc poświęcić siebie i swój wolny czas i zostać niejako Mojżeszem, tak? To drugi już wpis w tagu #madroscisebcela czyli POTĘŻNA dawka najlepszego jakościowo polskiego kołczingu. Jak najbardziej zapraszam na szkolenie pod tytułem:
"Zacząć jakoś czy nie zacząć w ogóle? Jakość przychodzi z czasem"

#cytatywielkichludzi #odkrywajswiatzsebcelem

Witajcie kochani jak najbardziej serdecznie. Dzisiaj słowo, zdanie - jakkolwiek byś tego nie nazwał. Jak zwał tak zwał. Które usłyszałem od osoby, z którą mamy bardzo wiele wspólnego. Mateusz Swobodzian.

I jak najbardziej zacznij jakoś, z czasem przyjdzie jakość.

I dlaczego o tym mówię? Dlatego, że to słowo, zdanie, tak jak mówię, jakkolwiek byś tego nie nazwał, towarzyszy mi od dłuższego czasu.

I zawsze wiesz, ja mam w głowie.


I sytuacja wygląda tak, że po prostu zastanawiam się, jeżeli chcę coś zacząć, czy nie zaczynać tego w ogóle, czy zacząć jakoś.

A później jakość przychodzi, po dłuższym lub krótszym terminie, ale ona i tak przychodzi.

Więc to jak najbardziej stwierdzenie, które od Mateusza usłyszałem powoduje, że po prostu zawsze jest to pytanie: "zacząć jakoś, żeby tylko, tak jak mówię, no zacząć jakoś czy nie zacząć w ogóle?"

I zawsze jest odpowiedź, żeby zacząć jakoś, a z czasem przychodzi jakość. Po prostu.

Więc uważam, że no według mnie według jakiegoś tam mojego zdania zawsze jest lepiej zacząć jakoś, z czasem przychodzi jakość i masz spokój. No bo jak masz dać z siebie nie wiem 20% albo 100%, to lepiej dać 100%. Czyli lepiej zaczynać najzwyczajniej w świecie mówiącjakoś, z czasem przychodzi jakość i masz tak naprawdę sprawę załatwioną.

Więc przemyśl to sobie jak to u Ciebie wygląda. Bo to się tyczy wszy...


Sebastian Podsiadło

7 x "jakoś"
5 x "jakość"
0 x "TAK?"
3 x "po prostu"
2 x "jak najbardziej"
0 x "zastanów się"
0 x "tutaj"

Powyższy tekst jest tekstową transkrypcją tekstu autorstwa jednego z najlepszych kołczów polskiej sceny kołczingowej - Sebastiana Podsiadło. Niniejszym oświadczam, że nie jestem autorem, właścicielem tego tekstu, ani w żaden sposób związany z działalnością Sebastiana Podsiadło, tako też nie przypisuję sobie praw do własności "intelekhekhtualnej" Sebastiana Podsiadło zaprezentowanej powyżej w formie tekstowej.

No więc po prostu, zapisywać te słowa, spijać je z ust, tak? I uczyć się tej wiedzy.
Dla mnie spoko, ale Ty się nad tym zastanów. Dlaczego? Po prostu, przemyśl to sobie.

Żródło: #sebcel, "Relacja z instagrama" z dnia 2022.02.04


  • 3