Wpis z mikrobloga

#!$%@? przynajmniej chlop jakiś kapital zrobi. Mało jest roboty z zakwaterowaniem na zachodzie? W #!$%@? jest takiej roboty.
Co miesiąc 10k i #!$%@?.
Przynajmniej na ruchy cos jest dla takiego chłopa a nie polski wał.
@Dizze: Nikt nie daje 10k nikomu od tak zarobić na zachodzie - masz mocno nieaktualne dane. Znam Niemców co takiej wypłaty nie widzieli a tu mamy typa co po polsku nawet pisać nie umie
@Janusz_z_Rivii XD jak ja sam tak zarabiam, we Francji na produkcji na pakowaniu za 40 h mam 1700 euro. Jebne pare nadgodzin mam 50% 10k lekko co miesiąc jeszcze 1os pokój za darmo. Co Ty #!$%@? xD
@Dizze: To był zart. Musiałbym pozbyć się godności żeby dać się zamknąć w jakimś pokoju i zarabiać jak jakiś niewolnik na pakowaniu XD przecież to nieludzkie. Podtrzymuje zatem to co napisałem. Nikt nikomu nie da na zachodzie 10k. A nadgodziny się nie liczą bo tym sposobem to ja mogę wyciągnąć 3x tyle. Myślicie ludziom oczy a potem przyjeżdzają i jest płacz.
@Janusz_z_Rivii Człeniu #!$%@?, wbijam tam, ps5 monitor 120fps, wolne dni mijają szybko. Odkładam se na ruchy, przynajmniej 6k miesiecznie. Wakacje. Zaraz będę wymieniać zęby na hollywodzkie implanty. Potem zbuduję dom.
@Janusz_z_Rivii Ja całe życie w gastro, na tym pakowaniu to nawet nie wiesz jak mi bania odpoczeła. Pare miesięcy tu, pare miesięcy tam. Nie jestem orłem ale #!$%@? jak widzę, że jest opcja robić kapitał to nie będę bidować w polsce. A tym bardziej nie będę robić bezdomnego z siebie. Kapitału jak dojebię w tym roku to wiem w co włożyć. O przyszłość się nie martwię bo takiej pracy jest w #!$%@?.