Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #zwiazki #medycyna #zalesie
Zycie to #!$%@? i karma wraca...
Moja żona miała wypadek, 15 miesięcy w śpiączce.
Wyjechałem do Niemiec do pracy, żeby więcej zarabiać, żeby opłacać jej leczenie i pobyt w ośrodku.

Wczoraj, napatoczyła się sytuacja i ją zdradziłem z kobietą z którą pracuje.
Około 6 godzin po tym fakcie dostałem telefon, że żona się wybudziła.

Czuje się jak gówno....

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61fd684371b2a17bc6d2b2c1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 34
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: I bardzo dobrze że się tak czujesz. Jak dojdzie do siebie powinna odejść i zabrać ci wszytko.
Bo ona walczyła o życie, a ty sobie chciałeś pohulać #!$%@?.
Powinieneś też jej się przyznać do tego co zrobiłeś, bo być z kimś i zataić fakt dopuszczania się zdrady to #!$%@?.
I nie #!$%@? mi tu że czułeś się źle, czułeś że ona już tego nie wyjdzie.
To twoja żona i przysięgałeś
  • Odpowiedz
@scietydrwal: Składał przysięgę małżeńską, ona też. Obie strony zaufały sobie że jej dotrzymają w takiej sytuacji. On jej nie dotrzymał. Złamał przysięgę.
15 miesięcy w śpiączce to nie 15 lat. Gdyby od wielu lat ona tak leżała, to facet mógłby sobie ułożyć na nowo życie. Nawet kościół by klepną unieważnienie małżeństwa.
Ludzie latami seksu nie uprawiają i żyją, więc nie #!$%@? o marnowaniu życia, 15 miesięcy to nie jest jeszcze zmarnowane
  • Odpowiedz
BiednaRopucha: Żonka się wybudziła, bo uprawiałeś seks i jakieś magiczne moce sprawiły, że się wybudziła. Spokojnie zanim dojdzie do siebie to minie trochę czasu a ty wrócisz do rzeczywistości. Mały sekret nikomu jeszcze nie zaszkodził a kto wie może twoja żona również miała przygodę o której nie wiesz? :) Głowa do góry, pamiętaj to tylko seks a nie wyznanie miłości.

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
@harnasiek: Tyle że on ją zdradził jak ona była w śpiączce, bo mu się chciało z kija spuścić. Ruchanie to nie wszytko. To nie jest najważniejsza rzecz na świecie.
  • Odpowiedz
@harnasiek: Owszem ale ty chyba nie wiesz co to przysięga małżeńska i lojalność, czy wierność. Ona była tylko 15 miesięcy w śpiące nie 15 lat. Samotni ludzie latami nie uprawiają seksu i żyją, a też mają potrzeby. Nie jesteś zwierzęciem, że jak chce ci się ruchać, to pchasz pałę w pierwszą lepszą dziurę.
  • Odpowiedz
AgresywnaFranca: To nie życie jest #!$%@?ą a ty. Ja tutaj widzę same pozytywy w życiu (oprócz wypadku).
- Żona w końcu się wybudziła ze śpiączki
- Ty zacząłeś zarabiać więcej hajsu
- Przeżyłeś super przygodę za granicą
- Żona się pozna jakiego ma męża #!$%@? i będzie mogła dosłownie zacząć nowe życie

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz