Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Joker_Face: Jedyny sposób żeby jeszcze mieć szansę się przebić to przeglądanie gorących z mniej niż 6h. Ja pod wpisami gdzie miałam ponad sto komentarzy i tak każdemu odpisywałam, ale czasami autor odpowie paru osobom i ma w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krokiruks Ja to jedynie miałem za wpisy ponad 200+ nawet sobie w CV wpisałem ( ͡º ͜ʖ͡º) można kopoiwac wpisy że reddit np. I to poleci w gorace raczej. To szanuje.ze Ci się chciało bo ja czasem myślę że bym coś wrzucił np. Dziś miałem sytuację w.sklepie a właśnie te komentarze mnie przerażają bo nie odpisze wszystkim ale przydało by się xD
@Krokiruks dobra lets gooo sobie miałem pare spraw do załatwienia na szybko się szykowałem i wychodzę z domu co tam wrzuciłem kasy w portfel, sprawy poszły szybko i miło to myślę zrobię sobie zakupy odrazu na weekend. I tak sobie robiłem zadowolony kasujesz sobiena kasie samoobsługa i chce płacić a ja tam w portfelu 20 zł i brak karty, ale szybko mówię do ochroniarza Panie ja tego nie kupię bo akurat nie
@Krokiruks a co miał strzelać? :P Ale fakt spoko ludzie bo fajnie pomogli bo ja np byłem po 3h snu no i każdemu się kiedyś zdarzyć. szkoda że ten ochroniarz nie powiedział a dobra to #!$%@? z tym wózkiem bo akurat tam było wszystko zajęte xDD
@Krokiruks no tak patzra6na wpisy to myślę że jest sporo osób 30+ które maja rozum ( ͡º ͜ʖ͡º) Też już nie mam 20 lat to inaczej myślę xD Nie wiem ile masz lat ale prędzej Cie rumun z hakuje niz tyle bys tu miala konto ( )
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Joker_Face: Kolego, rumun próbował wbić na moje konto już 22 stycznia, ale po akcjach z sylwestra zmieniłam hasło. Chociaż w sumie przez 23 lata może zdoła się włamać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krokiruks #!$%@? jmie to jest chore, chlop się wychował na aktorach z Hollywood a później usłyszał o tym Pizza party czy CP to tam się nazywało to moja mała glowa tego nie mieści, widziałem pare filmów o karze śmierci i przydało by się więcej ale ta poprawność
@Joker_Face Uwierz, że dla mnie to też jest niepojęte. #!$%@?, rozumiem wszystko. Jakieś bdsm, fetysze, ale tego nie zrozumiem nigdy. Kompletne zezwierzęcenie, takich ludzi powinno się izolować od społeczeństwa.
@Joker_Face Dla mnie pociąg do tej samej płci nie jest czymś dziwnym. Tak jak ciebie kręcą laski, a mnie faceci. Człowiek taki się rodzi i tyle. Poza tym ja oceniam ludzi na podstawie ich charakteru i czynów, a nie tego co robią w łóżku. Wartości mamy w głowie i w sercu, a nie w upodobaniach seksualnych.