Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Joker_Face: Jedyny sposób żeby jeszcze mieć szansę się przebić to przeglądanie gorących z mniej niż 6h. Ja pod wpisami gdzie miałam ponad sto komentarzy i tak każdemu odpisywałam, ale czasami autor odpowie paru osobom i ma w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Krokiruks Ja to jedynie miałem za wpisy ponad 200+ nawet sobie w CV wpisałem ( ͡º ͜ʖ͡º) można kopoiwac wpisy że reddit np. I to poleci w gorace raczej. To szanuje.ze Ci się chciało bo ja czasem myślę że bym coś wrzucił np. Dziś miałem sytuację w.sklepie a właśnie te komentarze mnie przerażają bo nie odpisze wszystkim ale przydało by się xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Krokiruks dobra lets gooo sobie miałem pare spraw do załatwienia na szybko się szykowałem i wychodzę z domu co tam wrzuciłem kasy w portfel, sprawy poszły szybko i miło to myślę zrobię sobie zakupy odrazu na weekend. I tak sobie robiłem zadowolony kasujesz sobiena kasie samoobsługa i chce płacić a ja tam w portfelu 20 zł i brak karty, ale szybko mówię do ochroniarza Panie ja tego nie kupię bo akurat
  • Odpowiedz
  • 0
@Krokiruks a co miał strzelać? :P Ale fakt spoko ludzie bo fajnie pomogli bo ja np byłem po 3h snu no i każdemu się kiedyś zdarzyć. szkoda że ten ochroniarz nie powiedział a dobra to #!$%@? z tym wózkiem bo akurat tam było wszystko zajęte xDD
  • Odpowiedz
  • 0
@Krokiruks Ja czasem też przeglądałem tag XD nawet kiedy była jakaś afera. Wiem napewno że ludzie po 40 mają tu konto (i spoko) to po 50 może też, naszczecie jeszcze nie wiem jak to jest
  • Odpowiedz