Wpis z mikrobloga

Moi drodzy - mamy godzinę 15:15
Oznacza to tyle że już za niecałe 3 godziny kończy się przerwa zimowa w najlepszej lidze świata jaką jest Ekstraklasa.

Wszystkich zainteresowanych zabawą w oficjalnej edycji Fantasy Ekstraklasa zapraszam do wykopowej ligi. To właściwie ostatni moment by dołączyć i rozegrać pełną rundę, potem oczywiście też będzie można wziąć udział w zabawie, tyle że będzie ciężej nadrobić punkty nie grając w jednej czy dwóch kolejkach. Sama transfery przed startem najbliżej kolejki można przeprowadzić do 17:45.

https://fantasy.ekstraklasa.org/

Kod do naszej ligi to - 9B84CA36
Obecnie mamy już 22 graczy :)

Teraz prośba do osób biorących udział - dajcie znać kto się zapisał. Postaram się w środy/czwartki wołać wszystkich i przypominać o ostatnim momencie na przeprowadzanie transferów. Sam wiem jak to jest - w trakcie się zapomina o fantasty lidze i po prostu porzuca, bo jest już za późno.
Z poprzedniego wpisu wiem że udział biorą:
@wiwiwi: @wypopeq2599: @mitthian:

Czyli brakuje mi jeszcze nicków 18 graczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) - proszę o info poniżej że bierzecie udział. Najlepiej nick + nazwa zespołu.

Co można wygrać - splendor i uznanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nagród rzeczowych niestety nie przewiduje chyba że znajdzie się hojny sponsor i rzuci jakąś książką, kubkiem czy bonusem w jakimś portalu do obstawiania meczy np. @Typeria @Jakub_Olkiewicz @Tomasz_Cwiakala - oczywiście nikt tego nie oczekuje.

Przypominam też Mirkom bawiącym się w Ustaw Ligę - ta nie startuje na rundę wiosenną.

Główny tag do naszej zabawy to oczywiście #fantasyekstraklasa
Wołam jeszcze zainteresowanych i niezdecydowanych z tagów #ekstraklasa #pilkanozna oraz #mecz

https://fantasy.ekstraklasa.org/
SpiderFYM - Moi drodzy - mamy godzinę 15:15
Oznacza to tyle że już za niecałe 3 godz...

źródło: comment_1643983498SVJCp2thhzK8flZGIbRQPW.jpg

Pobierz
  • 10
Panie @SpiderFYM chętnie wesprzemy tą zacną inicjatywę i na początek dorzucimy skromną nagrodę rzeczową w postaci książki. Jako, że to Fantasy dotyczy Ekstraklasy, to okuratną, sprawiedliwą i godną nagrodą w tej zabawie typu "ustaw ligę" powinna okazać się poniższa pozycja ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sprawie szczegółowych ustaleń zapraszamy na PW :)
Typeria - Panie @SpiderFYM chętnie wesprzemy tą zacną inicjatywę i na początek dorzuc...

źródło: comment_1643985377L7sBXexEOgTesRaxtWJwhQ.jpg

Pobierz