Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu zrobił się wysyp różnych federacji i można się z tym pogubić, dlatego postanowiłem zaktualizować stronę zrobioną rok temu.
Na stronie macie kalendarz z patowalkami jak i tymi poważniejszymi federacjami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://kiedymma.pl/

Jak macie propozycje innych federacji, to możecie podrzucić pomysły. Mam na celowniku gromdy, feny i inne elitefighters jednak nie ma jeszcze terminów tych gal i wrzuciłem to co jest potwierdzone na 100%

Co się znajduje na stronie?
Na stronie głównej przewijają się najbliższe gale, a w zakładce z kalendarzem macie oś czasu ze wszystkimi zapowiedzianymi galami.
Staram się dodawać szczegółowe informacje i dodaję do opisu drabinkę z walkami bo też często ludzie się pytają kto po kim walczy i kolejność jest zazwyczaj taka jak podadzą.

Przy okazji robię #rozdajo na #blik do 25 złotych. Wystarczy dać plusa pod postem
Jutro po 15 rozlosuję szczęśliwca i podam mu kod za który będzie mógł sobie kupić kebaba albo właśnie ppv na którąś z podanych gal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(losowanie przez mirkorandom).

Jak macie propozycje co do zawartości na stronie, to możecie pisać pod postem

W takim razie kiedy mma?
Już jutro o godzinie 20:00- High League 2

#highleague #famemma #primemma #ufc #ksw #kiedymma #kiedywalka #mmavip
Bitszkopt - Od jakiegoś czasu zrobił się wysyp różnych federacji i można się z tym po...

źródło: comment_1643983403BxYlHMbzwVTHiIonJyCyIn.jpg

Pobierz
  • 13
pododawaj fight nighty z ufc skoro już dodałeś numerowaną gale


@fenntanyl: dodałem najbliższy fight night

@Dragonfruit: lol, faktycznie

dobry pomysł :) w końcu nie trzeba patrzeć na eska.pl, sportowefakty i resztę tego śmiecia


@Enzo_Molinari: sprawdź kiedy fame mma!!! aby zobaczyć kiedy odbędzie się fame mma przejdź na stronę 21 z 37 a w międzyczasie opowiemy Ci co to jest fame mma i opiszemy wszystkie poprzednie gale ( ͡°