Wpis z mikrobloga

Transpłciowy syn Jacka Braciaka chciał targnąć się na życie: "Powiedziałem, że MAM DOŚĆ"

[...]Co ciekawe, młodzieniec przyznaje, że wiele lat zajęło mu zrozumienie, że jest transpłciowym mężczyzną i gejem. Wcześniej identyfikował się jako osoba biseksualna, a następnie homoseksualna kobieta.


Kobieta-->Biseksualna Kobieta--->Homoseksualna Kobieta--->Osoba transpłciowa--->Transpłciowy mężczyzna,gej

Powiedzcie mi, czy dożyjemy czasów, kiedy takie zaburzenia będzie się leczyć? To już nawet nie jest śmieszne. Babka najpierw jest kobietą czującą pociąg do kobiet, a potem utożsamia się jako mężczyzna z pociągiem do mężczyzn ¯\_(ツ)_/¯

A co mówi sam aktor? "Zyskałem syna" XDD

#bekazlewactwa #bekazlgbt #psychiatria ##!$%@? #bekazfeministek #lewackalogika #4konserwy #neuropa #film #niebieskiepaski
S.....y - Transpłciowy syn Jacka Braciaka chciał targnąć się na życie: "Powiedziałem,...

źródło: comment_1643979171vHrPPITcoqLrVg1wxgxtfe.jpg

Pobierz
  • 50
@Sok_Mandarynkowy: wg ciebie jest to niedorzeczne bo nie potrafisz wyjść poza swój schemat myślenia, już nawet w tym:
"Czy ty rozumiesz, że ta osoba

Najpierw wolała kobiety
Teraz woli mężczyzn

Najpierw była kobietą
Teraz mężczyzną

Czyli lesbijka, potem gej. Nie uważasz, że to już są zaburzenia i to mocne? "

zastosowałeś bardzo mocne uproszczenie bo wcześniej jak i pomiędzy było jeszcze sporo etapów przejściowych które zaprezentowałeś w pierwszym poście.
Nawet biorąc