Wpis z mikrobloga

Transpłciowy syn Jacka Braciaka chciał targnąć się na życie: "Powiedziałem, że MAM DOŚĆ"

[...]Co ciekawe, młodzieniec przyznaje, że wiele lat zajęło mu zrozumienie, że jest transpłciowym mężczyzną i gejem. Wcześniej identyfikował się jako osoba biseksualna, a następnie homoseksualna kobieta.


Kobieta-->Biseksualna Kobieta--->Homoseksualna Kobieta--->Osoba transpłciowa--->Transpłciowy mężczyzna,gej

Powiedzcie mi, czy dożyjemy czasów, kiedy takie zaburzenia będzie się leczyć? To już nawet nie jest śmieszne. Babka najpierw jest kobietą czującą pociąg do kobiet, a potem utożsamia się jako mężczyzna z pociągiem do mężczyzn ¯\_(ツ)_/¯

A co mówi sam aktor? "Zyskałem syna" XDD

#bekazlewactwa #bekazlgbt #psychiatria ##!$%@? #bekazfeministek #lewackalogika #4konserwy #neuropa #film #niebieskiepaski
S.....y - Transpłciowy syn Jacka Braciaka chciał targnąć się na życie: "Powiedziałem,...

źródło: comment_1643979171vHrPPITcoqLrVg1wxgxtfe.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sok_Mandarynkowy: Ależ leczy się i to od dawna, gdy ktoś ma dysforie lekarz zleca tranzycje - jedyna skuteczna metodę leczenia jej.

Smutna sprawa, że kolejna osoba lgbt została zaszczuta przez społeczeństwo
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: od zawsze w tym aktorze coś mi nie pasowało, nawet jak oglądałam rodzi ke to on był dla mnie zawsze jakiś dziwny, inny, jak jakiś ksiądz albo inny kiecun czy wykolejeniec, to tylko potwierdza że przekazał swoje chore geny na dzieci, skrzywiony typ bardzo.
  • Odpowiedz
@Katechetka spotkała go tragedia, dziecko z zaburzeniami a teraz udaje że jest fajnie i robi dobrą minę do złej gry. Taki postępowy i dumny na siłę.
Słabo to wygląda.
  • Odpowiedz