Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Xtreme2007: mmm ale zobacz jak siem rozwijajom, majom ksiajomi i inne eliektornikie i to wcale nie tak, że #!$%@? każdemu patenty jako tanie robole klepiące w fabrykach.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@XiJinping: Wojna w Wietnamie to w dużej mierze też wina Chin i ZSRR, więc nie ma co zaklinać rzeczywistości. Realia są takie, że Chiny to państwo totalitarne, z obozami koncentracyjnymi i "znikaniem" ludzi na 2 lata w psychiatryku (z którego wracają "zmienieni") za to, że pomazali tuszem jakiś plakat z partyjniakiem (to akurat sprawa blogerki, którą porwali z domu - zwykle zapewne znikają "na amen").
  • Odpowiedz
@Pantokrator: "Wojna w Wietnamie to w dużej mierze też wina Chin i ZSRR" - wiadomo jankesi zawsze mają racje i ich inwazje są uzasadnione, ładnie cię tam przekręciły algorytmy anglosaskie. Obecnie każdy kraj jest totalitarny, bo bazuje na serwisach usytuowanych w kraju gdzie rządzą korporacje. LOL, w sensie jak ktoś jest radykalnym muzułmanem, to lepiej dać mu przepustkę, żeby się odpalił, nieźle tam w Europie eksperyment wygląda. W Stanach dostajesz cancela
  • Odpowiedz
@XiJinping:

"Wojna w Wietnamie to w dużej mierze też wina Chin i ZSRR" - wiadomo jankesi zawsze mają racje i ich inwazje są uzasadnione


Przestań ćpać, no chyba, że jesteś debilem? Bo ja nic takiego nie napisałem, dzbanie skończony.

Obecnie każdy kraj jest totalitarny, bo bazuje na serwisach usytuowanych w kraju gdzie rządzą korporacje.


Nadal w porównaniu z CHinami, to przepaść.

W Stanach dostajesz cancela za oblanie farbą pomnika ćpuna Georga
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Zapomniałeś leków dziś. No wiadomo w Chinach zabierają organy, rządzą gangi, w ogóle jest taka dzicz, że nie wiem skąd te statystyki i rozwój. https://www.youtube.com/watch?v=Ff29nDLBzaA nie to co Paryż, Bruksela czy Berlin!

@ZapomnialPapajJakKarolemByl: Amerykanie nie tylko zabijali cywilów, strzelali również do noworodków oraz gwałcili zbiorowo 12-letnie wietnamki. Wyroki za zbrodnie wojenne zostały zminimalizowane do jakiś aresztów domowych.
  • Odpowiedz