Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś tylko lubi góry i szuka ciekawych kierunków na wycieczki to jak najbardziej polecam pasmo Małej Fatry na Słowacji. Takie połączenie trochę Bieszczadów z Tatrami. Nie za wysokie, a widoki przepiękne. Zresztą sprawdźcie na panoramach ;)

https://podroze360.tk/2022/01/16/chleb-i-velky-krivan-najwyzszy-szczyt-malej-fatry/

Autorski tag do obserwowania/czarnolistowania: #podroze360

#podroze #podrozujzwykopem #slowacja #gory #malafatra
Pobierz MrDeadhead - Jeśli ktoś tylko lubi góry i szuka ciekawych kierunków na wycieczki to j...
źródło: comment_1643976270UFIfmN0x4qKdceSOEFF8sa.jpg
  • 9
@MrDeadhead: Tam jest jeszcze mnóstwo pasm w które ja też nie dotarłem. Na południe od Tatr i Fatr jest Polana, Góry Strażówskie. Całe Rudawy - też spore górki.

(Nie)stety wyrosłem z turystyki szwędaczej, ostatnio raczej cisnę skałki albo Alpy
@pilot1123: Ja mam odwrotnie. Z Alp, Tatr poza szlakiem i skałek przerzuciłem się całkowicie na turystykę szwędacza.
Strazowskie to jest bardzo dzikie i opuszczone pasmo. Ale największy kosmos to jest pasmo Vtacnik. Takiej dzikości nawet w Ukraińskich górach nie widziałem.
@MrDeadhead: A tak jak ci kolega podpowiedział. Pasmo od Mincola do Klaka to super alternatywa dla Bieszczad. Piękne hale. Ogólnie Fatra zajebista.
@MrDeadhead: @pilot1123: @artur-kaminski-180:

A powiedzcie mi, czy w małą fatrę może sie ładować czlowiek z lękiem wysokości? Normalnie chodzę po górach, polskie w zasadzie zwiedziłem już wszystkie, byłem też w alpach słoweńskich

Odpadają wszelkie trasy z ferratami i gigantyczną ekspozycją z obu stron, łańcuchy i drabinki to zależy, wieże widokowe odpadają, ale to po prostu na nie nie wchodzą

Tak jak patrzyłem na trasy to pętelka Stoh i Chleb