Wpis z mikrobloga

@OdmieniecGerwant: @bocznica:

Co kto lubi. Pierwsze kroki z managerem robiłem za czasów championship managera i zwykle prowadziłem Man Utd.
Stać Cię na wszystko, każdy piłkarz chce przyjść, dobra baza treningowa/ młodziki i sztab.

Pierwszy rok zwykle był łatwiejszy niż późniejsze sezony.
Dla mnie najwięcej przyjemności dawało prowadzenie ulubionego klubu i piłkarzy.

Ale co kto woli.
@OdmieniecGerwant: Ja bym wzial klub ktory relatywnie znasz, nie bedziesz musial sie zastanawiac dlugo co ktory zawodnik potrafi i nauczysz sie w trakcie. I ogolnie jednak celowabym w wieksze kluby - jak taktycznie bedziesz psul mocno, to to zauwazysz (majac dobrych pilkarzy nawet bedac slabym taktycznie cos wygrasz, jak tak nie bedzie to znaczy ze serio jest zle) no i liczy sie troche fun z gry, jak bedziesz przegrywal to jego
@saviola7 @crewlove @Sierzant_Cruchot @bocznica dzięki, trochę mi to rozjaśniliście i chyba zamiast nołnejma z otchłani angielskich lig wezmę Legię, którą chyba najbardziej znam i będzie sprawiała mi przyjemność.
Mam jeszcze pytanie odnośnie tego, jak ustawiacie inne ligi? Bo nie jestem pewny czy dobrze rozumiem. Jeżeli nie dam jakiejś na podgląd, to będzie oznaczało, że np w lidze mistrzów nie będzie zespołów z tego kraju czy będą losowane? Albo jeżeli dam tylko na
@OdmieniecGerwant: Tak, ale większość lig będzie miała mocno ograniczony wybór, zwłaszcza te na podglądzie. Żeby byli wszyscy zawodnicy, to liga musi być "grywalna". Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)