Wpis z mikrobloga

  • 0
Zastanawia mnie trochę ta Wenezuela bo kojarzę, że powinno za złotówkę dać się kupić miliony litrów ale w to by pewnie nikt nie uwierzył więc 10 groszy też git xd
  • Odpowiedz
@Kempes: k---a nie wierzę jaką propagandową szują trzeba być żeby porównywać ceny za paliwo z Norwegii do Polski. Pracując tam za godzinę pracy jako monter (około 170NOK na czysto) mogłem kupić ponad 10l benzyny (wtedy była kilka koron tańsza niż 20) a teraz w bolzce za 1h pracy mogę kupić niecałe 5l
  • Odpowiedz
@Kempes: w Norwegii teoretycznie paliwo mogłoby być tanie, ale tam postawili na długoterminowe bezpieczeństwo obywateli, gromadzą gigantyczne pieniądze w funduszu. Norwegowie maja zasoby, a do tego są mądrzejszym narodem, który nie roztrwania swoich dóbr.
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: Zależy co robisz. Mówię o zatrudnieniu w firmie. Jeżeli był bym na własnej działaności i dobrze kombinował a większość fuch robił na czarno to auto tankował bym w godzinę. Mówię tu o zwykłym Kowalskim, których jest najwiecej w naszym kraju
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: @pieczywowewiadrze: To gratuluje. Jednak nadal więcej mamy w Polsce ludzi Tych mniej zaradnych i przyznasz mi racje że obecne rządy oraz ceny najbardziej ich dotykają. Przecież ktoś musi pracować na magazynie, w sklepie czy innych miejscach pracy użytku codziennego(nie umniejszając nikomu). Ale fajnie by było, gdyby takie osoby mogły sobie pozwolić na jakąś rozrywkę a nie musiały oszczędzać każdy grosz aby zatankować paliwo lub kupić coś innego.
  • Odpowiedz