Wpis z mikrobloga

Hej. Mam problem z zaplanowaniem kuchni, Nie wiem jak to wszystko ustawić żeby miało ręce i nogi. Pion jest za ścianą po lewej dlatego najlepiej byłoby zmieścić wszystko na tej ścianie. Nie wiem czy kupić większą kuchenkę wolnostojącą czy rozbić to osobno na płytę gazową i piekarnik. Nie wiem też co ze zmywarką, podobny dylemat czy zabudowana czy wolnostojąca. Może ktoś ma lepsze spojrzenie na ten układ? #remontujzwykopem #architektura
Supernatural - Hej. Mam problem z zaplanowaniem kuchni, Nie wiem jak to wszystko usta...

źródło: comment_1643929062mKpFOHT98jKHsfmBjTX1xX.jpg

Pobierz
  • 23
@Supernatural: Wolnostojące są zazwyczaj tańsze. Po mojemu zlew koło kuchenki to coś nie bardzo, oddzieliłbym kawałkiem blatu - może właśnie tą zmywarką. Piekarnik może być tak, ewentualnie możesz zrobić słupek po prawej i tam dać a płytę zabudować w blacie i mieć dodatkową szafkę na garnki.
@dawajlogin: W obecnym mieszkaniu mam taki "trójkąt roboczy" i ten układ się nie sprawdził. Wydałem dużo pieniędzy na granitowy blat a nawet nie mam na nim miejsca żeby rozwałkować ciasto na pierogi bo z jednej strony mam zlew, z drugiej płytę gazową a w narożniku jest niewygodnie. Dlatego w nowym mieszkaniu chcę na jednej ścianie blat w całości bo jak gotuję to lubię się rozwalić na dużej powierzchni.