Wpis z mikrobloga

@Hakiers12: wg. przecieków w tym roku wyjdą AirPods Pro 2 - będą kosztować >= 1250zł, teraz AirPods Pro można kupić za 850-900zł. Więc pytanie czy chcesz czekać i dopłacać - imo nie będzie warto ale za to na Apple Watch 8 chyba dobrze jest poczekać, bardzo możliwe, że będzie kompletny redesign - to najlepszy czas, żeby kupić nową wersje, bo ten design zostanie już na długo (więc masz sprzęt future-proof)
@Hakiers12: Ja od dzisiaj mam Airpodsy Pro i jeśli nie masz porządnych słuchawek to polecam. Wahałem się z zakupem bo trochę kosztują ale po pierwszym kawałku wiedziałem że to był dobry zakup.
możliwe, że będzie kompletny redesign


@iluzorycznyMomentAbstrakcji: no, ta kanciasta 7 robi robotę, całe szczęście przecieki się sprawdziły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Hakiers12: imo warto. W słuchawkach nie będzie tak wielkich zmian, pewnie urwą godzinę pracy więcej, grają świetnie, jak na pchełki mają świetny ANC. Watch jest szybki, nie odwala jakichś dziwnych akcji. Tylko po prawie roku faktycznie łapię się na tym, że fajnie by było mieć
@Dr4ker: no ale właśnie nie wiem czy nie poczekać na jakąś promocje i za 1100 wyrwać nowego se 40mm czy kupić jakiegoś uzywanego w bardo dobrym stanie 44mm za podobną cenę
@Hakiers12: SE spoko sam bym wziął, jeszcze jak masz fajna cenę.
Akurat wziąłem 7 bo uznałem, ze dopłata niewielka jak na to, ze najnowszy ale tak to cały czas SE super.