Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 81
@Szaka_laka: ja kiedyś napisałem po prostu numer przesyłki na kartce przykleiłem, włożyłem do paczkomatu i dotarła na miejsce XD nie pamiętam czemu tak zrobiłem, chyba paczka była za mała na etykietę albo coś takiego
  • Odpowiedz
@Sayong: @Quimeen: no kurier normalnie otwiera i drukuje etykietę. Co śmieszne jakby ktoś wsadził taką paczkę to prawdopodobnie i tak by doszła, po prostu wydrukowali by normalną etykietę po numerze paczki XD
  • Odpowiedz
@some_dev Jednorazowo przejdą takie rzeczy, po prostu kurier zamiast skanować przesyłkę wbije ręcznie kod. Ja miałem tak że na paczkomat regularnie ktoś nadawał paczki z napisanymi numerami przesyłek. Jak masz całe kody przepisywać codzień na kilku paczkach to schodzi trochę czasu. Szybki telefon do nadawcy że na paczce obowiązkowo musi być etykieta bo ich nie zabiorę i sprawa załatwiona.
  • Odpowiedz
ja kiedyś napisałem po prostu numer przesyłki na kartce przykleiłem, włożyłem do paczkomatu i dotarła na miejsce XD nie pamiętam czemu tak zrobiłem, chyba paczka była za mała na etykietę albo coś takiego


@some_dev: Kiedyś po prostu można było tak robić. Zmienili to zapewne jak się firma rozrosła. Była kiedyś normalnie instrukcja na stronie jak wysyłać bez etykiety i co trzeba napisać na przesyłce. W paczkomacie zaznaczało się wtedy opcję wysyłki
  • Odpowiedz