Wpis z mikrobloga

„Jak najszybsze znaczące obniżenie inflacji”? Czyli stopy % powyżej inflacji? Ten komunikat jest na swój sposób przerażający jakby zaplanowali już #!$%@?ć do pieca i zatrzymać inflacje kosztem młodych z dużych miast. Kredyciarze to nawet nie jest elektorat tego rządu.
  • Odpowiedz
Ten komunikat jest na swój sposób przerażający jakby zaplanowali już #!$%@?ć do pieca i zatrzymać inflacje kosztem młodych z dużych miast


@nie_odejde_stad: wiadomo, lepiej dalej pompować inflację kosztem oszczędzających frajerów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak widzę takie komentarze to nawet się cieszę z nadchodzących problemów kredyciarzy.
  • Odpowiedz
@nie_odejde_stad: A czemu tak ludzie przejmują sie kredyciarzami? Co z ludzmi ktorzy posiadają oszczędności, ci sa juz gorsi?
Kazdy biorąc kredyt wiedział na co sie piszez, mial nawet do wyboru stale oprocentowanie na 5 lat. Niech podnosza, poprawu mi to nastroj trzymajac grube oszczędności na koncie.
  • Odpowiedz
Co z ludzmi ktorzy posiadają oszczędności, ci sa juz gorsi?


@eskejper: Nie są gorsi, ale jest ogromna różnica między utratą kilku procent oszczędności a bankructwem.

Niech podnosza, poprawu mi to nastroj trzymajac grube oszczędności na koncie.


Wiadomo, najbardziej się morda cieszy jak sąsiad ma gorzej.
  • Odpowiedz
to może zrozumiesz w jakim celu się bierze kredyty.


@Mandarex: zwłaszcza takie na zerowej stopie pod korek. No bo skoro komuś jak to wcześniej napisałeś grozi bankructwo to chyba wziął kredyt na który go nie było stać. Tak trudno zrozumieć że zerowe stopy to anomalia a nie stan domyślny.
  • Odpowiedz
@Mandarex xDDD
no ja to jestem dumny, że nie mam długów ale jako osoba empatyczna współczuję ludziom którzy zakredytowali się po uszy na rzeczy na które ich nie stać. Tylko nie rozumiem po co teraz robić z siebie ofiarę i szukać winnych zamiast wziąć na klatę odpowiedzialność za swoje decyzje.
  • Odpowiedz
zamiast wziąć na klatę odpowiedzialność za swoje decyzje.


@witam12: No tak, kredytobiorcy zadecydowali o sprzedaży uprawnień do emisji CO2, a w czerwcu 2020 roku Zdzisław z kredytem hipotetycznym podpisywał aneks do kontraktu jamalskiego XD
  • Odpowiedz
@Mandarex zakładając, że nie mieli na to wpływu (chociaż mieli - statystycznie 50% z nich nie oddało głosu w wyborach) to nie zatroszczyli się o to na co wpływ mieli czyli podpisali umowy na zmiennych warunkach
  • Odpowiedz
@Mandarex:

@witam12: Dziecko drogie, jak już przeskoczysz życiowy etap oszczędzania na rozrywce 30 złotych miesięcznie, to może zrozumiesz w jakim celu się bierze kredyty.


@Mandarex: uzasadnieniem wzięcia kredytu przy zerowej stopie pod korek może być tylko choroba lub szantaż. Do bieżącej konsumpcji nie jest to niezbędne. Nie mówię żeby nie kupowac mieszkania - można, ale mniejsze, dalej, cokolwiek
  • Odpowiedz
zamiast wziąć na klatę odpowiedzialność za swoje decyzje.


@witam12: No tak, kredytobiorcy zadecydowali o sprzedaży uprawnień do emisji CO2, a w czerwcu 2020 roku Zdzisław z kredytem hipotetycznym podpisywał aneks do kontraktu jamalskiego XD

@Mandarex: Ale takie rzeczy zawsze mogą się zdarzyć, dlatego bank nie da ci kredytu z rata 90% twoich dochodów. Nawet jak zarabiasz 100k
  • Odpowiedz