Wpis z mikrobloga

W jakich sieciach komórkowych jest w miarę tani internet z gigantycznym (od 1TB wzwyż) limitem lub najlepiej bez? T-mobile ma taką opcję w internecie domowym (z limitami prędkości, ceny od 60 do 80zł) i w nowym pakiecie mobilnym 5G (85zł bez limitów, ale nie zadziała w routerze, tylko w telefonie). Przejrzałem innych operatorów - trudno coś podobnego znaleźć, ale często takie oferty nie są widoczne.

#lte #internet #internetmobilny #siec5g
  • 4
  • Odpowiedz
@husky83: Jeszcze Orange w ofercie dla firm podobno ma taką opcję. A poza tym nikt.

No i na każdy internet mobilny może zostać nałożone ograniczenie prędkości, nawet te opisane wyżej przez Ciebie i mnie. Taki urok współdzielonego między wieloma osobami zasobu - pasm częstotliwości, że trzeba się nim dzielić.
  • Odpowiedz
@Solitary_Man: W regulaminie jest info, że karta nie będzie działac w routerze. I w sumie ze strony operatora jest to proste do zrobienia. Chodzi o to, żeby nie nadużywać tego nielimitowanego internetu :-)
  • Odpowiedz
@husky83: do tego mają politykę FUP w tym przypadku. ;)
Ze swojej strony polecę ofertę T-Mobile ale firmową. Tam masz prawdziwy nolimit. Mielisz ile wlezie i masz wyższy priorytet na nadajniku. Na alledrogo są oferty do wynajęcia takich kart. Sam mam taryfę bez limitu na prędkość i dane. 1.5TB w miesiącu to nie problem a prędkości nawet pod 300Mbps podchodzą. ;)
  • Odpowiedz