Wpis z mikrobloga

Ogólnie spoko i wciąż lubię serię ale nie powiem że straciła trochę przy timeskipie. Idealnie sam serial powinien wszystko ładnie wykładać a ja musiałem się posiłkować wiki żeby ogarnąć o #!$%@? tu nagle zaczęło chodzić ¯\_(ツ)_/¯ Mam wrażenie że po prostu za dużo chcieli wyjaśnić w pierwszej połowie tego 4 sezonu i się człowiek po prostu pogubił

Coś tam nadrobiłem materiałami z wiki ocb w całej historii jak już ujawnili ten świat za wyspą ale dalej czasem mam mętlik kto tu z kim w zasadzie się #!$%@?

I np dalej nie pamiętam albo i nie wiem kim jest ta (chociaż może to gościu, już sam nie wiem) Yelena xd

#attackontitan #shingekinokyojin #anime
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BorysKafarov: no Yelena była wcielona do armii Marley pod przymusem. Uznała Zeka za swojego Boga i zaczęła kolaborować aby zniszczyć Marley i doprowadzić do ziszczenia się planu Zeke'a któremu bezgranicznie ufa. Z drugiej strony nienawidziła też Marley za zbrodnie których dokonali. Zyskuje zaufanie w armii Marley, aby popłynąć na Paradis, gdzie po dotarciu zdradza Marley i zaczyna wcielać plan Zeke'a w życie, pomagając mieszkańcom Paradis i przygotować ich na przybycie Zeke
@BorysKafarov: no nie wiem, mi tam się podoba dużo bardziej po timeskipie. O ile 1 sezon to był zwykły shounen, 2 doszło trochę elementów "szpiegowskich", tak dla mnie 3 był najnudniejszy (poza bitwą o shiganshinę). W 4 te dylematy filozoficzne, gdzie każdy ma trochę racji (i dziku, i Eren, i Reiner i reszta) są niesamowite. A teraz to co się dzieje to dla mnie jest mega epickie, że te wszystkie wydarzenia