Wpis z mikrobloga

@maxx92:
prezent chłopaka dla dziewczyny: kwiaty, bilet do kina, kolacja u Basiuty, wakacje na Mauritiusie, kluczyki do samochodu
prezent dziewczyny dla chłopaka: lód
  • Odpowiedz
a od narzeczonej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dracul: wprost proporcjonalnie do wartości pierścionka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@habaka: bo to jest smutna rzeczywistość długotrwałych związków
  • Odpowiedz
@mynameis60: to prawda, chociaż dużo czynników na to wpływa. Głównie ciąża i spadek libido / przyjemności z seksu po niej. Nuda w łóżku. Czytałem też że po 5 czy 10 latach kobieta naturalnie traci ochotę na seks z tym samym partnerem. Nie wiem ile w tym prawdy. Z doświadczenia i obserwacji też wnioskuję że kobiety z dużym libido skaczą na bok lub zmieniają partnera. A ze słabym, faceci cierpią w nieudanym
  • Odpowiedz
Głównie ciąża i spadek libido / przyjemności z seksu po niej. Nuda w łóżku. Czytałem też że po 5 czy 10 latach kobieta naturalnie traci ochotę na seks z tym samym partnerem.


@NdFeB: Szukanie tu reguł to jest absurd. Każdy człowiek to inna historia, inny temperament, inne potrzeby.
Ja ze swoją kobitą bujam się już ponad 20 lat, mamy 2 dzieci, ruchamy się z dużą regularnością i przyjemnością, choć już niestety
  • Odpowiedz
@wiatrodewsi: zgadza się 100%. Mimo wszystko sam widzisz że większość związków rozpada się szybko. Jakiś procent męczy się z sobą latami w stagnacji. I jakiś mały procent jest szczęśliwy długoterminowo. Możemy sobie tylko pogratulować szczęścia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Boa_Wielbiciel: jasne że tak. Prywatnie: brak dzieci, rozdzielność majątkowa z dziewczyną (nie oficjalnie ale każdy ma swoją pracę, swoje konto, swoje auto, swoje wydatki i pokrywa 1/2 wszystkiego co jest związane z domem). W pracy: robię to co lubię i co sprawia mi satysfakcję (praca w korpo na średnio odpowiedzialnym stanowisku).
  • Odpowiedz