Wpis z mikrobloga

@ujumuju: stówę xddd, jak za to to cała rodzina mogła wyżyć ze 2 miesiące, jak jeszcze za czasow Marcinkiewicza i później Tuska policjanci brali jako łapówkę orzeszki,chipsy i butelki napojów taki był głód w kraju
@ujumuju: moze u ciebie w Polsce C albo Ź tak było i jest, nie przeczę, ale czlowieku Gdańsk (Trójmiasto) i Poznań w 2003 roku nie były wyciągnięte z filmu Borat. A to, że w 2017 roku w 38 milionowym kraju, ktoś #!$%@?ł patologię przez rutynę nie jwst żadnym argumentem.
@DonCNC: No ja akurat mieszkam w Warszawie, więc szczerze dla mnie te wasze gdańska i poznanie to wioski trochę.
No pewnie, wszystkie postsowieckie kraje borykają się z olbrzymią korupcją, lepiej czy gorzej zwalczaną, ale u nas zawsze było normalnie, pewnie przez legendarną transformację xD Oczywiście nikt z wykopków, gdyby jego żonie się coś działo (dość odważne założenie z żoną, ale niech będzie) nie skorzysta z najszybszej i pewnej opcji zapewnienia jej
@DonCNC: No, ale jak ledwo dostaliście na mapce kwadratowy znaczek, bo trochę ponad 500 000 mieszkańców, to już buta i Polska C i Ź nie to co wy, miastowcy xD Oczywiście, że sarkastycznie to pisałem w odpowiedzi na twój wysryw. Wam wszystko trzeba tłumaczyć i pokazywać, niczego nie rozumiecie, żadnej ironii jeden z drugim?
Mi chodziło o mentalność, a nie miejsce zamieszkania. pod Twoją wawką widziałem wiochę (2020), gdzie typ wylewał swoje ekstrementy przez okno na podwórko. A czy nazwę Wawkę i okolice wiochą czy Polską C? Nie.

Taak sarkastycznie, bo dostałeś #!$%@? wsioku z Warszawski ze słomą w butach. Warszawiak drugiego pokolenia czy sloik? Przeczytalem resztę tamtego twojego wysrywu, taki sam poziom jak "poznanie i gdanskie:
@DonCNC: Od strony ojca to ja jestem dopiero 3cie, a od matki to bodajże 5te. Strasznie widzę cię pupka zabolała, jak w stosunku do ciebie posłużyłem się identyczną ksenofobią, której samemu zdajesz się bezrefleksyjnie nie zauważać. Można się #!$%@?ć Michniewicza i drążyć temat 711 połączeń, co trochę mnie śmieszy, bo widzę, że każdy wybiórczo stosuje logikę litery prawa, ale czepiać się że mając możliwość załatwił szybciej pomoc dla żony to żałosna
Ksenofobią xD

Czlowieku jak wierzysz w takie tlumaczenia, ze potrzebował od szefa mafii pomocy w czyms takim jak pojscie do lekarza, to powinienes wierzyc, ze dla tego samego szefa mafii bylby w stanie ustawic mecz. I co? Twoja logika ma teraz error? XD
@DonCNC: No nawet dziś jest problem z przyjęciem do lekarza, terminami i jakością usług medycznych. Dalej zresztą tam króluje nepotyzm i kolesiostwo. To skoro ustawił podaj dowody, na razie jedyne co masz to jakieś poszlaki świadczące o tym, że mieli ze sobą kontakt, co samo w sobie nie jest dziwne biorąc pod uwagę jego wpływy. To ty lepiej się zastanów jakie miał kontakty, że potrafił takie rzeczy zorganizować i przemyśl sobie
Ty podaj dowody na to, że panuje nepotyzm i kolesiosteo. Gosciu ale ty jestes odklejony. Stanowski ci placi za robienie z siebie durnia?
https://terminyleczenia.nfz.gov.pl/ to sobie poszukaj jakie są terminy do różnych specjalistów, kardiolog dzieci np. 5 miesięcy w Warszawie i jak tu nie kombinować wtedy, no ale sorry wy byście z tym grzecznie czekali w kolejce co tam dziecko, wy macie zasady! Ewentualnie weź pod uwagę, że ze swoim stopniem niepełnosprawności masz zapewniony szybszy dostęp do świadczeń medycznych, ale na świecie są nie tylko upośledzeni ludzie tacy jak ty i jakoś sobie radzić muszą.