Wpis z mikrobloga

KTO WŁAŚNIE ŚCIĄGA NOWEGO ASSASSYNA NA PC I ZA PÓŁ GODZINY BĘDZIE GRAŁ CHOĆ SKOŃCZYŁ NA XBOXIE I POPEŁNIŁ RECENZJĘ NA WŁASNYM PORTALU I LICZY, ŻE PRZYJMIECIE JĄ LEPIEJ NIŻ WYKOPOWĄ RECENZJĘ GTA IV. A TO WSZYSTKO ZA 50ZŁ BO SKORZYSTAŁ JAK PRAWDZIWY CEBULAK Z BŁĘDU SKLEPU UBI?

1. JA

2. TY...


#gry #steam #uplay #ubisoft #assassinscreed #gryzcolkiem #piotszakstyle

(testuje także nowy wygląd portalu więc jak coś dziwnego znajdziecie to nie omieszkajcie dać opinii)
MtEden - KTO WŁAŚNIE ŚCIĄGA NOWEGO ASSASSYNA NA PC I ZA PÓŁ GODZINY BĘDZIE GRAŁ CHOĆ ...

źródło: comment_zBYZLiJ7Rp49HS4wzeSt61Ps2QFOHPFO.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@MtEden: Na pewno to był błąd? Rok temu kupiłem za 16 złotych Far Cry 3 tuż po premierze, nie pamiętam już gdzie, ale jeśli ten błąd był zamierzony i chcieli w ten sposób zachęcić do korzystania z uplay, to im coś nie wyszło. Choćby za darmo dawali, to wolę pobrać z zatoki wersję nouplay.
  • Odpowiedz
@Colek: (#) Gra? Gra. Steam? Jest na Steam. Uplay? Sure. Ubi? Sure. Assasin? Sure. Gra z Colkiem? Nie, ale też po taniości. Piotszak? Piotszak :D

@diarrhoea: (#) Jak nie to się #!$%@?ę i użyję proxy
  • Odpowiedz
@only: (#) No wiesz.... Watchdog i AC:BF za 50zł zamiast za 150zł i tylko przez 2/3h bo tak długo trwał ten błąd raczej nie jest promocją ;p
  • Odpowiedz
@JackBauer: (#) Właśnie tak ma być, to się nazywa "estetyka". Tak serio to u mnie i na 22" i na telewizorze 50" i na monitorze 15" jak i na ekranie 5.5" wygląda przezajebiście. tak ma być, ma być ładnie, schludnie, wszystko jak powinno. Kafelkowe, wzorowane na the verge, pasuje jak dla mnie. Czasy portali gdzie sama strona główna to był zapierdziel bo każda strona musiała pokazać ile to funkcji ma minęły
  • Odpowiedz
@MtEden: Czy wygląda schludnie to już kwestia subiektywna, brzydotą nie razi po oczach, ale wszystko się ze sobą zlewa. Ale jeżeli chodzi o usability to 2/10 - taki layout jest dobry na smartphone'y i tablety. Na większych ekranach wygląda to po prostu tragicznie - mniej wygodnego układu strony do nawigacji nie da się wymyślić. No chyba że taki oparty o menu rozwijane.

edit: aha, menu rozwijane też jest na stronie... Pozdro.
  • Odpowiedz
@JackBauer: (#) theverge polygon ign i reszta tez muszą mieć zerowe usability. Taka moda, ma być ograniczenie do jednego contentu na raz, najlepiej by zajmował jak najwięcej. Taka moda na strony, z układem co by magazyny z dtpowcami się nie powstydziły. Mi osobiście się to podoba, choć fakt, może razić to, że wyszczególniona jest tylko jedna treść i do innej trzeba się "dokopoać"
  • Odpowiedz
@MtEden: W recenzjach też są odnośniki po bokach i zapewne reklamy. Teraz twórcom stron wydaje się, że trzeba wszystko robić przeogromne i maksymalnie proste. Prawda jest taka, że nie należy z tym przesadzać, bo wtedy jest po prostu słaby efekt. Twoja strona to właśnie przykład takiego 'przesadzenia'. Musisz ją jeszcze trochę dostosować pod desktopy. Pod smarphone'y i tablety będzie ok po zeskalowaniu. Nie wiem, czy chciałeś mieć jedną wersję pod wszystkie
  • Odpowiedz