Wpis z mikrobloga

Buonasera a tutti! Dzisiaj zaczyna się 72. Festiwal Piosenki Włoskiej w San Remo, zdecydowany TOP tego typu imprez, a nawet moim skromnym zdaniem San Remo jest lepsze od Eurowizji. Ale tak pokrótce, o godz 20:50 zaczyna się transmisja pierwszego wieczoru na Rai Uno. Link zarzucę jak tylko będzie dostępny. Gościem specjalnym dzisiaj będzie Maneskin, co nie jest zaskoczeniem, bo zwycięzcy poprzednich edycji zawsze są zapraszani na początek. Nie wiem co przyniesie ten rok, ale dalej konkurs prowadzi Amadeus, więc może być bardzo ciekawie. Jakby co wołam eksperta @dididoox ( ͡° ͜ʖ ͡°) Link: https://www.raiplay.it/dirette/rai1
#sanremo #eurowizja #muzyka #wlochy
Rzeszowiak2 - Buonasera a tutti! Dzisiaj zaczyna się 72. Festiwal Piosenki Włoskiej w...

źródło: comment_1643742358n0WJk5F42HExxlRZPaH4Jk.jpg

Pobierz
  • 10
@Rzeszowiak2 Widzę, że Emma wraz z Francescą Michielin zaśpiewają Baby One More Time od Britney ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będzie to "powrót" Britney Spears do Włoch po 20 latach od czasu kiedy sama wystąpiła na deskach Teatro Ariston. W tej samej edycji (2002) gościnnie wystąpili m.in. Kylie Minogue, Alanis Morissette, Anastacia, Shakira, Destiny's Child, Alicia Keys oraz The Cranberries. Dzisiaj sprowadzenie takiej paczki byłoby niezłym wyczynem ( ͡
@zjem_wszystko: Zaraz zarzucę na tag typy, choć bardziej top mój piosenek. Jedno powiem -wczoraj było bardzo fajnie, świetnie się bawiłem. Choć wynik końcowy nie podoba mi się do końca, to jednak mam nadzieję że dzisiaj wieczorem wszystko się wyjaśni. Od wczoraj mocno kibicuję Elisie, jak dzisiaj dobrze zrobi robotę to może wygrać.