Wpis z mikrobloga

Pytali o „Fryzjera”?

Dokładnie o te sprawy mnie pytali. A przecież prezes Boniek też wziął Michniewicza i jakoś wtedy nie słyszałem pytań o połączenia z „Fryzjerem”. A nic się od tamtego czasu nie zmieniło. Poza wszystkim taka konferencja, to jest od tego, żeby rozmawiać o piłce, meczu z Rosją, a nie tematach pobocznych. Jak się posłucha podobnych konferencji w Niemczech, to tam tego nie ma.

Tam jednak nie było chyba dotąd sytuacji, żeby trenerem reprezentacji została osoba, która ma skazę na życiorysie?

Takiej nie było, ale weźmy takiego Joachima Loewa. Była konferencja, na której przedłużano z nim kontrakt i choć w Niemczech śmieją się pod nosem z jego zachowań, że dłubie w nosie, że wkłada rękę nie tam, gdzie trzeba, to nikt go o to nie pytał.


Dłubanie w nosie = afera korupcyjna. Okej. Coraz ciekawsze argumenty

#kanalsportowy #kanalbekowy #reprezentacja #mecz #weszlo #weszlofm
  • 2
@Instrybutor_z_Orlenu Jeżeli chodzi o dfb to bardziej bym jego sytuację przyrównal do Christiana Dauma którego #!$%@? zanim zaczął karierę reprezentacyjna za orgie kokainowe z prostytutkami. To raczej będzie bardziej adekwatny ciężar gatunkowy niż grzebanie w jajach
@Niemamwiedzy: dalej też jest ciekawie

Nie byłoby pytań, gdyby trener Michniewicz rozliczył się, w sposób przekonujący, ze swoją przeszłością.

No tak, ja to rozumiem. Mnie jednak nie chodzi o to, żeby się nie rozliczył, ale o to, że jak jest przedstawiany nowy trener reprezentacji, to naprawdę nie powinny padać pytania o jego przeszłość. Ja mam wrażenie, że mediom nie spodobał się wybór prezesa Kuleszy. A ja nie przypominam sobie, żeby po