Wpis z mikrobloga

@porfaworek: hej, bardzo szanuję za punkt 11. Wszystkie biodegradowalne mydła mają napisane żeby nie używać bliżej 50-100m od wody
Moim zdaniem brakuje jednego punktu - zostawić wentylację (uchylone, rozszczelnione okno itd)
@pilot1123: Hej, dzięki za info. Conajmniej w 3 punktach wspominamy o uchylaniu okien, a 2 punkty są o tym jak osłaniać takie uchylone okna przed różnymi sytuacjami ( ͡° ͜ʖ ͡°) my prawie zawsze mamy uchylone. Tylko w Alpach przy zerowej temperaturze i wietrze zamykaliśmy się całkowicie :)
@porfaworek: wspominacie o zabezpieczaniu, a nie o potrzebie. Wydaje mi się że jest to dość istotne, a ludzie nie czają na początku. Przydaje się nawet przy awaryjnym noclegu przy autostradzie, nie tylko na pikniku

Tylko w Alpach przy zerowej temperaturze i wietrze zamykaliśmy się całkowicie :)


@porfaworek: i nie mieliście mokrego całego auta? Ja właśnie otwieram nawet przy -15 (a nawet zwłaszcza), ale mam ogrzewanie w aucie. Zimą warto osłonić
@pilot1123: Ale to trochę tak, jakby tlumaczyc ludziom, ze muszą zaciągnąć ręczny :D

Nigdy nie mielismy mokrego auta w srodku. Czasem troche skrapla się pary na szybach ale nie na tyle, żeby rzeczy były mokre od tego:)