Wpis z mikrobloga

Cześć, ostrzegam, że to może być długi post. W ramach wstępu powiem, że moja żona była w pracy, gdzie w dziale pracowali sami mężczyźni. Od samego początku padały w jej kierunku zboczone żarty ze strony reszty załogi i mojej żonie się to nie spodobało. Kilka razy zwróciła im uwagę delikatnie a później już trochę ostrzej i żarty ustały, ale niestety miała też wizerunek strasznie sztywnej osoby i źle się tam czuła.
Od 3 miesięcy jest w nowej pracy, gdzie jest mieszane towarzystwo i dużo większa kulturka. Moja żona jest miłą osobą i kiedy w nowej pracy był koleś z którym nikt nie rozmawiał to się mu przedstawiła i się z nim zakolegowała. Była dla niego po prostu miła. Ostrzegałem ją przed tym, że on może sobie za dużo wyobrazić i może zacznie być dziwnie, ale mnie nie słuchała( ͡° ͜ʖ ͡°) On interesuje się kolorowaniem figurek i podarował jedną mojej żonie. Żona jej nie chciała, ale jej ją wcisnął i powiedział, że to nic takiego. Oczywiście żona przyniosła figurkę do domu i mi o tym opowiedziała. Znowu ją ostrzegłem przed tym kolesiem. Poszedłem też do sklepu, kupiłem sobie farbki i pomalowałem tę figurkę (okazało się to fajną zabawą). Żona zrobiła zdjęcie tej figurki, w pracy mu pokazała pomalowaną figurkę i powiedziała, że to jej mąż tak pomalował i koleś się na nią obraził. Po jakimś czasie znowu normalnie ze sobą rozmawiali, ale nagle wczoraj ten typ przyniósł jej w prezencie nowego xboxa. Żona była w szoku i zaczęła mówić, że nie chce i żeby to zabrał, ale że ludzie przy tym byli to nie chciała robić sceny i wzięła tę konsolę. Na parkingu po pracy próbowała mu ją oddać, ale powiedział, że nie chce i odjechał. Teraz moje pytanie – polecacie jakieś fajne gry na xboxa?
#zwiazki #rozowepaski #pytanie
  • 5
  • Odpowiedz