Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sorek: czy w tym filmie znajdę wszystkie informacje na temat funkcji urządzenia? Chodzi mi o parametry możliwe do wyciągnięcia na ekran - i nie pytam o informacje z ECU tylko np. AFR, jakieś cisnienia dodatkowe, temperatury itp ;)
@no_proof: dowiesz się że możesz sobie ustawić co chcesz bo pliki konfiguracyjne są całkowicie otwarte i proste do stworzenia. Jak chcesz możesz sobie nawet pogodę do tego urządzenia podłączyć i wyświetlić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sorek: generalnie interesuje mnie coś na wzór Twojego urządzenia co pozwoli wyświetlić tylko istotne parametry. Pogoda, gierki i inne bajery - całkowicie zbędne :). EGT - więcej jak jeden kanał, AFR, ciśnienie i temp oleju, paliwa, powietrza, stuki.
Pytanie o AFR - sam robiłeś kontroler czy korzystasz z zewnętrznego sprzętu z jakimś wyjściem napięciowym?

Podoba mi się to. Idealnie nada się do mojego M44 1.8isT
@no_proof: korzystam z zewnętrznego i używam na wejściu analogowym ECU (a później loguje w urzązdeniu z ECU bezpośrednio, mniej kabelków).

Urządzenie ma do 4 wejśc analogowych i obsługuje CAN jeśli masz jakieś sensory na tym działające.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sorek: znajomy ma E30 m52b28 z ITB Z E46 M3, jakimiś ostrymi walkami, czymś tam jeszcze postawione na EMU plus strzał z nitro.

272hp plus 100hp z nitro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@no_proof: @sorek:
Nie wiem jak w E36 ale do E46 wystarczy radio na androidzie i komputer z modułem wifi albo bluetooth i masz wszystko ładnie na dużym ekranie. W moim E46 na emu black są wszystkie podpięte czujniki.