Wpis z mikrobloga

@Promilus: ja #!$%@?ę, to jak on ma się bronić? xD mówi wprost, że nie jest winny - źle, porównuje się do podobnych sytuacji - źle. Ludzie kochani wy sami nie wiecie czego oczekujecie xD setki osób zostało skazanych za korupcję, znani trenerzy jak np. Wdowczyk, znani piłkarze jak Piszczek, to dlaczego i Michniewicz miałby być nie zostać skazany gdyby był winny? xD rzygać się chce jak tu każdy chce być drugim
  • Odpowiedz
  • 234
@yraras chcemy zeby normalnie odpowiadal na pytania o czym rozmawial z fryzjerem. Pamieta sklady, zolte kartki, wydarzenia ale o czym gadal ponad 700 razy to ni #!$%@?
  • Odpowiedz
@yraras
- Z fryzjerem w tamtym okresie kontaktowałem się w takich a takich celach. Rozmawialiśmy głównie o xyxz

W przypadku meczu Amica Lech pokłóciłem się z fryzjerem i ten wymyślił bajeczkę że kupował mecz żeby mnie nie zwolnili. Chciał upiec dwie pieczenie na jednym ogniu sprzedać mecz i mnie pogrążyć.

Przed meczem ze świt lech i w okolicach tego meczu rozmawiałem z fryzjerem o xyz. Nikt normalny nie kupi bajki że nie
  • Odpowiedz
@yraras: w sumie wystarczyłoby by powiedział o czym rozmawiał z fryzjerem przed meczami o które jest oskarżany przez ludzi. Pamięta z czego wynikały różne zawirowania w składzie to raczej to też powinien skoro było jednego dnia. Z jakiegoś powodu nie chce o tym mówić, chyba, że o tym mówił ale nie przypominam sobie. Chociaż ja osobiście mam #!$%@? w to, dla mnie obecnie liczy się jedynie by się obronił sportowo.
  • Odpowiedz
chcemy zeby normalnie odpowiadal na pytania o czym rozmawial z fryzjerem. Pamieta sklady, zolte kartki, wydarzenia ale o czym gadal ponad 700 razy to ni #!$%@?


@lucynek12: nie bronię michniewicza ale zakładając że jest czysty, to jeśli to była jego linia obrony przez tyle lat to mógł po prostu mocno to zapamiętać. Nie widzę w tym nic złego
  • Odpowiedz
@PeterGosling tak, mógł. Mógł również następczo sprawdzić te rzeczy.

Nie wierzę w bajkę natomiast że nie pamięta o czym gadał 8 razy w ciągu dwóch dni przed meczem. Nawet jeżeli to nie była korupcja to ilość telefonów wskazuje na to że to był jakiś gorący temat a te pamięta się po latach.
  • Odpowiedz
@PeterGosling Nie wiem na ile to prawda ale chyba ktorys dziennikarz wspominal, ze telefony trwaly po 25 min? Poza tym 700 razy! Do 1 osoby toja chyba nigdy tyle nie dzwonilem, a przeciez fryzjer to nie byla jego matka z telefonem "kup sól jak bedziesz wracal " ;d Cos jest na rzeczy i tyle, a skoro tak sie z tym kryje to pewnie nic dobrego
  • Odpowiedz
@lucynek12: Fryzjer był wiceprezesem klubu który prowadził Czesiek.

co do pamiętania dokładnie meczów a nie pamiętania rozmów, szczerze, mógłbym mieć tak samo, gdzieś tam grałem pare meczy na poziomie amatorskim i pamietam przebieg meczy, a nie pamiętam co robiłem wokół meczy.

Natomiast nie oszukuje się, jakiś ogólny sens rozmów napewno powinien pamiętać
  • Odpowiedz
@Gohji nie nie był. Fryzjer był wiceprezesem Amici w okresie do 2000 roku. Potem go #!$%@? ze wszystkich funkcji. Uchwała z 2000 roku został uznany za persona non grata w futbolowej rodzinie (uchwałę uchylono).

W 2003 czyli wtedy gdy namiętnie rozmawiał z Czesiem nie pełnil już żadnych funkcji ani w wzpn ani w Amice ani w Lechu
  • Odpowiedz
  • 21
@Promilus to wycieranie sobie mordy 18-19 letnim Piszczkiem, który na koniec przyznał się do wszystkiego i dostał wyrok a później na boisku i poza nim pokazał że złamali mu kręgosłup w szatni jest w stylu zakolarza
  • Odpowiedz
@Promilus to wycieranie sobie mordy 18-19 letnim Piszczkiem, który na koniec przyznał się do wszystkiego i dostał wyrok a później na boisku i poza nim pokazał że złamali mu kręgosłup w szatni jest w stylu zakolarza


@petarda: O to to. Piszczek był de facto Bogu ducha winny. Przyszedł młody chłopak do szatni wypełnionej starymi kombinatorami, wychowanymi w kompletnej sportowej patologii i sojuszu korupcji z chlaniem, więc miał do wyboru albo się
  • Odpowiedz
ja #!$%@?ę, to jak on ma się bronić? xD

na pewno nie wycieraniem sobie mordy czyimś nazwiskiem

mówi wprost, że nie jest winny - źle

bo to nie on ocenia

porównuje się do podobnych sytuacji - źle.

Podobnych? Czyli jednak był umoczony? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ludzie kochani wy sami nie wiecie czego oczekujecie xD

wiemy, ma #!$%@?ć

setki osób zostało skazanych za korupcję, znani trenerzy jak np.
  • Odpowiedz
Piszczek był de facto Bogu ducha winny.


@camelinthejungle: Nie zgodzę się. Piszczek wykazał pewną inicjatywę i sam zbierał kasę od kolegów z szatni.
Ogólnie wszystko co piszesz wydaje się prawdziwe, ale nie jest to nieskazitelny wizerunek, bo "kumple kazali".
  • Odpowiedz
@idol89: Ok, zgadzam się, że określenie „Bogu ducha winny” jest błędne. Winę ponosi i otrzymał słuszną karę. Co innego, że ze względu i na młody wiek, i na to, że został ukarany, grzanie tego tematu nie ma sensu. A grzanie tematu CM711 imo ma sens z tych dwóch powodów: po pierwsze był dojrzałym facetem, po drugie zajmował w hierarchii wyższe stanowisko, po trzecie żadnej kary nie poniósł, a okoliczności były co
  • Odpowiedz