Wpis z mikrobloga

Ile takie NPP może dać na drugim cyklu w kontekście suchej masy? Pomoże to zrobić kilka czystych kg czy to raczej jakieś marginalne efekty? Jakaś standard dawka + 500mg Test. I czy jest coś lepszego jeśli tylko zależy mi na mięsie, a siła itd. to drugi plan? Nie wiem, np. meta iniekcyjnie to głupi pomysł?
#sterydy #mikrokoksy
  • 7
  • Odpowiedz
@dopeboiYSL: PS :
Bez hejtu ale daje ci obserwacje.Nie chcę żeby to źle zabrzmiało ale jak na pierwszym cyklu u ciebie leciał testosteron + Masteron na drugim leci Teść + Deka to ja jestem ciekaw jak to się tutaj za rok rozwinie
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac: tego masteronu na razie w ogóle nie czuję, teść to teraz bardziej siła niż masa, większość osób dorzuca później coś do teścia więc nie bardzo rozumiem czym się tak przejmujesz
deca nie ma mocnych sideów więc czemu nie?
  • Odpowiedz
@dopeboiYSL: Możesz to nazwać marnowaniem czasu ale :
1)Chcesz szybko dobrze wyglądać ale masz #!$%@? na zdrowie? Wal mega mocne środki
2)Zależy ci na zdrowiu i dobrej formie przez lata? Wal przez pierwsze 3 cykle samego Teścia, rób często badania i patrz jak twój organizm reaguję.

Jak dla mnie ty wybierasz opcje jeden i dwa. Zbyt słabe środki żeby szybko zrobić "mega formę" ale jednocześnie za mocne by to miało sens
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac: myślisz, że teść kilka razy powyżej normy jest taki zdrowy? deca to jeden z łagodniejszych środków, masteron też
wszystko zależy od dawek a nie tylko od środków
czuję, że potrzebny mi dodatkowy bodziec, bo aż takiej roboty ten testosteron nie robi, by mi to wystarczało i jak już kłuję dupę to chciałbym jednak być z tego w pełni zadowolonym
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac:

Chodzi coś innego, udzielanie ogólnych zaleceń, które robisz jest głupie. Podstawowym powodem właśnie jest zdrowie, na które się powołujesz. Wiele osób szczególnie z wyższą aromatyzacją będzie bardzo źle reagowała na testosteron lub musiała brać masę AI. Wtedy komicznie np. dla trzymania prawidłowej ekspresji EPO, stanu nerek, glikemii, ciśnienia czy lipidogramu mogą być o wiele lepsze inne połączenia niż męczenie się z np. z nietolerowanym testem 350-500 mg solo i łykanie
  • Odpowiedz
@dopeboiYSL: po co ci pol grama testa tygodniowo, zwlaszcza w towarzystwie innego srodka?

npp cyklicznie dokladac jesli juz, chociaz ja bym dawal tylko u zaawansowanych.

chcesz budowac suche mieso i ladnie sie rozbudowac, majac przy tym "zdrowe podejscie"- kompletnie nie tedy droga.

no i pamietaj o profilaktyce na nandrolonie, potencjalny wzrost prolaktyny to tutaj najmniejszy problem
  • Odpowiedz