Wpis z mikrobloga

Stwierdzam, ze widzowie musza przestac krytykowac Nowaczkiewicza bo temu juz calkiem psycha siada xd Skonczy w psychiatryku po tym wejsciu do swiata influ xd
Zamiast poprawic zachowanie to ten jeszcze bardziej sie pograza: jakis chamski tekst do Lexy, zdradzenie swojej laski z Fagata a teraz wyzywanie od najgorszych Zebo za to, ze slusznie krytykuje jego i Tromby zachowanie xdd co za typ..
#friz #zebo
  • 9
@KubaSh: a za co ogolem na początku tak zostal znielubiany przez widzow? Tylko za drazniace, atencyjne zachowania i ten przeciągany sposob mowienia? xd Tromba zrobil mu tez krzywde pokazujac na filmach to, ze traktuje go bez szacunku, a ze ten mu nadskakuje xD
Ciekawe swoją drogą czy ta laska dalej z nim jest po tej zdradzie xd
@corryand: Ktoś go krytykować musi, skoro niczego sobą nie reprezentuje. Jest dosłownie manifestacją tego, czym gardzimy w życiu codziennym i co w normalnej pracy jest bardzo źle widziane. Ale nie, w influ-świecie, pojawia się taki nic nie znaczący random, koleguje się ze sławnym gościem, wpada na jego filmy razem #!$%@?ć ludzi i nagle jest popularny, zarabia kupę kasy, występuje na galach i generalnie high life. I tak, zazdroszczę, bo w mojej
@starplatinum: no wlasnie ale jednak Nowciaxa tak nie odebrali ludzie (tzn czesc ludzi wkurzal, mnie akurat nie tylko przezarl sie content o robieniu zdjec/ butach/ czy łowieniu ryb jak obejrzalem kilka w tej samej tematyxe ciagle xd)
@corryand: Prawda. Nowaczkiewicz to spoko chlopak, który stał się ofiarą hejtu. Jak dla mnie jest to niewspółmierne do tego co robi, a jednak wspiera tez trombe w robieniu dobrego contentu. Mam nadzieje, ze sie nie zalamie i bedzie szedl dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oby nie zrobili z niego drugiego mixera, ktory bedzie kozlem ofiarnym hejtu.
@nammah: tu sie zgodze, hejt niewspolmierny do winy. Jest wkurzajacy, jest przydupasem a ostatnim filmem juz przegieli z Tromba obaj pałe #!$%@? ludzi ale nie trzeba go wyzywac od najgorszych bo bedzie kolejny do leczenia depresji xd