Wpis z mikrobloga

Neuropki i ich tęczowe włazidupy mają aktualnie srakę na punkcie wytykania przez "prawactwo" ich hipokryzji w sprawie strzelania petardami. Otóż te same osoby, które piszczały przed Sylwestrem o całkowity zakaz sprzedaży i używania petard i fajerwerków nie widzą niczego złego w tym, że wczoraj na finałach w całej Polsce wystrzelono ich tony, a przy nich bawiły się te same "elity", które plebsowi tego przed Sylwestrem zakazywały.

Zastosowany został kilkanaście minut temu gównoargument typu "efekt skali prawagu". Rozumiem, że psy i ptaki w centrach miast są gorsze i mogą cierpieć podczas finału WOŚP, że dla tych zwierząt cierpienie w Sylwestra jest przeżyciem normalnym, a na finale WOŚP już wjeżdża metafizyka. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cierpienie zwierząt podczas finału WOŚP jest mniej ważne niż podczas Sylwestra, a nawet powiedziałbym, że nieważne, bo się tvn-owska elyta dobrze bawi?

A strzelanie poza okolicami północy z końcem roku jest odkąd pamiętam zakazane. To, że jakieś patusy robią to poza tym dniem i godziną powinno być słusznie ścigane. Ale nie róbcie z siebie socjalistycznej, komuszej elity, która standardowo dzieli ludzi na tych co mają prawo się bawić i na tych plebiejuszy, którzy mają siedzieć cicho, bo zwierzątka cierpio.

Ale efekt skali!

Cierpienie to cierpienie, nieważne ilu istot. A hipokryzja to rzecz, od której jak się przyznacie to wam ręce uschną. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym. A i tak łajzy takie jak TurboDymano kilka prostych argumentów przerasta i jedyne na co ich stać to usunięcie mojego komentarza.
Albo zakazujemy wszystkim całkowicie, albo nikomu.

A sam mam zdanie takie, że fajerwerki każdego rodzaju są szkodliwe i powinny być zakazane. Nieważne czy na Sylwestra, na WOŚP czy jak sobie sam pierdnę korsarzem na osiedlu. Przestało mnie to jarać kiedy ukończyłem jakieś 12 lat. Teraz głównie irytuje.

#bekazlewactwa #lewackalogika #bekazpodludzi #wosp #neuropa #4konserwy
  • 7
@dubstract: to nie ja zrównuje cała neurope z hipokrytami. Jakoś nie widzę wpisów użytkowników z tego tagu chwalących pokaz fajerwerków u Owsiaka
Bo (uwaga uwaga) można wspierać wośp i jednocześnie krytykować zbędne marnowanie pieniędzy i straszenie zwierząt.
@yummy157: czyli jednak gówno zrozumiałeś. Jasno piszę i odnoszę się do wpisów na tagu, że Neuropki USPRAWIEDLIWIAJĄ użycie fajerwerków jakimiś gównoargumentami. Żaden nie napisał, że Owsiak i WOŚP czy Trzaskowski źle zrobili, ale odbijają piłeczkę w stronę "prawactwo ma ból dupy" czy "a bo efekt skali".
@dubstract: Jestem neuropkiem i tęczowym, a nie usprawiedliwiam użycia fajerwerków, bo mi się to nie podoba tak samo jak wielu moim kolegom z tagu. To jak to: cała neuropa to hipokryci, czy kilku użytkowników z którymi akurat dyskutowałeś?