Wpis z mikrobloga

@gracjan-rozenek: Nie mów takich herezji bo cie zadziobią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Najmilszy_Maf1oso @Bioenergoterapeuta Ostrogi są bardzo przydatnym modułem, nie dziwi, że większość tego nie zauważa, bo ludzie nie myślą i grają według obowiązującej mety. Meta się zmieni, to oni też będą uważać inaczej. Też będą przekonywać, że każda inna konfiguracja to niegodny występek. Oczywiście argumentów brak, ale nie jest to jakimkolwiek zaskoczeniem.
@Najmilszy_Maf1oso: Wejdź sobie tanks.gg i przeanalizuj. Ja do swoich wniosków doszedłem po analizie danych i testach. Mobilność nie sprowadza się do mocy silnika i prędkości maksmalnych. Wiele pojazdów ma wystarczającą moc, ale ma bardzo słabe opory gruntu, co efektywnie nie pozwala z tej mocy i prędkości skorzystać. Do tego obrót pojazdu - to też bardzo ważny czynnik składających się na mobilność. Jeżeli coś jeździe jak wanna, to nie wystarczy ci
@mnik1: A do tego jeszcze kran, is7 i emil2, na tym lista chyba się kończy. Przy czym ten zysk jest na płaskim, bo pod górkę i z górki turbo daje na nich więcej. To nie wynika z gołej analizy cyferek, sprawdzałem to z ludźmi na treningowkach. Najlepsze combo daje turbo + ostrogi gdy chcesz dojechać naprawdę bardzo szybko w jakieś konkretne miejsce. Jedyne zastosowania jakie widzę dla takich configow to rankedy