Wpis z mikrobloga

  • 1356
Zobaczcie jak się zachował Wayne Rooney na tle Paulo Sousy:
-Zarząd Derby County oszukał Rooneya odnośnie sytuacji finansowej klubu
-Zaczął sezon z odjętymi -21 punktami
-Nie miał wzmocnień latem, musiał brać młodzież z rezerw do pierwszego składu
-Dostał 2 tygodnie temu propozycję z Evertonu, wielokrotnie lepszą zarówno finansowo jak i sportowo
-odmówił bo uznał, że nie wypada trenerowi porzucać drużyny w środku sezonu w kryzysie, choć czuje się oszukany przez zarząd Derby County.
#reprezentacja #mecz #pilkanozna #championship #premierleague
Milanello - Zobaczcie jak się zachował Wayne Rooney na tle Paulo Sousy:
-Zarząd Derby...

źródło: comment_1643637397IedLFH4NmAZo9vTQNnNlfX.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michalxd21: pamiętam drame z transferem do city i powiem sakramentalne "runej nigdy by czegoś takiego nie zrobił". No ale serio tak uważam i uważałem wtedy, zresztą historia to potwierdza bo ostatecznie grał w MU do końca swojego primetime, potem jeszcze krótka tułaczka tu i tam i emeryturka. Podobnie zresztą traktowałem tegoroczne ploty o ronaldo w city, choć tutaj nutka niepewności była.
  • Odpowiedz
tylko nie są to zdjęcia przez niego udostępniane, tylko robione przez paparazzi. Dla mnie może mieć i złoty kibel, stać go, o charakterze świadczy jak się z tym obnosi.


@michalxd21: Może dlatego, że w czasach jego boomu social media prawie nie żyły? Cristiano też się nie obnosi samochodami, ale widać że mocno brandzluje się do idealnego życia. To pozory, gra aktorska i zarabianie hajsu. Tak samo jak raperski image LV, gucci,
  • Odpowiedz