Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Klasyczne pytanie:
Telefon do 2k mniej więcej dla Żonki.Ja obecnie posiadam lekko już podniszczonego #oneplus 6, który jest #jeszczedobry , ale Żonka straciła swojego #xiaomi mi8t bezpowrotnie.

Moje typy:
1. OnePlus 8t
2. OnePlus Nord2
3. Realme GTneo2

Czy macie może lepsze pomysły? Od dobrych czterech lat nie śledzę #telefony #smartfon, bo mój OP6 jest nadal "more than enough".

Do Xiaomi straciłem cierpliwość jeśli chodzi o #miui

#pytanie #pytaniedoeksperta
#technologia
  • 10
@qjava może Oppo Reno 4 Pro? Bateria 4k mAh, wyświetlacz AMOLED, 12gb ramu, nie wiem czy rozmiarowo podpasuje bo to 6.5 cala, podobno niezły aparat - nie testowałem. Mam Oppo 3 już ponad 1.5 roku, nie mogę narzekać, telefon cały czas działa bez zwiech, dostaje aktualizacje OSu, bateria cały czas trzyma bez problemu 24h ze Spotify +/- 6h w tle i normalnym używaniu w sensie kilka h klikania po necie itp
@qjava: S20FE, ostatnio na promkach ~1800zł, Oneplusy mogą zawieść cię softem jak nie teraz to później wadliwymi aktualizacjami, ta firma się trochę popsuła w tym temacie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qjava: w X-kom jest promocja na 8t 12/256 za 2199pln. Sam mam od ponad roku 8t 8/128 oraz służbowego Galaxy s21.

8t ma mega szybkie ładowanie, nie grzeje się, nie zawiesza się.
S21 robi ładniejsze zdjęcia i tyle :D
@marafc tak, android 11 i nie narzekam. Telefon z chińskiej dystrybucji, kupiłem prawie 4 lata temu na gearbescie. Wersja 8/128, jedyna bolączka to kiepska bateria a tak to śmiga równo, asphalta 9 w 60 FPS ogarnia bez problemu