Wpis z mikrobloga

Nie wiem kto jest bardziej odklejony. Pielęgniarki czy #szury które je cytują. Przecież to są zwykle Grażyny zarabiające 3800 brutto MAX, bez żadnego wykształcenia medycznego i zamknięte w swojej bance informacyjnej (w kanciapie z innymi Grażynami pielęgniarkami) Mam dwie w rodzinie:
Pierwsza siostra mojego Taty, wracała tam z takimi newsami: Trzecia tajemnica fatimską jest… Że jak będzie czarny papież, to będzie koniec świata. Nie wytłumaczyła jak, czy wybuchnie nagle, czy katastrofy xD
Druga Ciotka mojej mamy, za dwa lata przechodzi na emeryturę: Wielki zwolennik PiSu standardowe teksty, że dbajo o nas i uwaga, jak śmiałem stwierdzić, ze TVPiS to TV propagandowe, to ciocia mnie wyśmiała mówiąc „przecież to jest telewizja państwowa, nie może kłamać” Oczywiście jest tez za kastracją gejów itp.
Pierwsza mówi, ze to mikrochipy są nam wstrzykiwane, a druga, że nam zmieniają DNA xDDD
Wiec zastanówcie się drogie #szury czy wasze źródła informacyjne, to nie odklejone od rzeczywistości ameby umysłowe. Wiem, że uj was to, ważne aby się narracja zgadzała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#neuropa #antyszczepionkowcy #bekazprawakow #bekazpodludzi #konfederacja
  • 2