Wpis z mikrobloga

W mediach pojawiła się informacja, że pana otoczenie jest zażenowane sposobem wybierania selekcjonera. Padło hasło: „Wieś tańczy i śpiewa”.

Mówienie, że mój obóz jest zniesmaczony czy zażenowany sytuacją to pomówienie i bzdura. Ani nie powiedziałem tego ja, ani moi najbliżsi. Nie wiem, kto wypuszczał takie rzeczy, ale na pewno nie mój najbliższy krąg - Bogdan Zając czy Jarosław Tkocz. Mam swoje zasady i trzymam pewien poziom. Chyba przez lata to udowodniłem. Jestem pewien, że oni też tego nie powiedzieli. Nie mam pojęcia, czemu miało służyć dyskredytowanie mojej osoby. Te wszystkie gry medialne i wbijanie szpilek. Mówienie o pazerności czy rzucaniu nierealnych warunków a propos długości kontraktu. To wszystko nieprawda, a wystarczyło zadzwonić i sprawdzić. Tak jak wspomniałem - porozumiałem się z prezesem Kuleszą więc niczego na nim nie wymuszałem. Było dżentelmeńska zgoda na warunki, była przedstawiona umowa, którą zaakceptowaliśmy co do długości i kwoty wynagrodzenia. Był zaakceptowany plan. Przyjąłem do wiadomości decyzję prezesa i teraz w PZPN muszą skupić się na faktycznej pracy czyli barażach do mundialu. Czas ucieka.


Kulesza to kawał ciężkiego debila

#kanalsportowy #kanalbekowy #weszlo #weszlofm #reprezentacja #mecz
  • 13
@Perke: w czwartek poprosił o wysłanie umowy, ustalali szczegóły, Nawałka odesłał umowę i cisza, Nawałka dowiedział się z mediów, że jest ktoś inny selekcjonerem jednak. Wysyłanie oszczerstw do redakcji. Przypominam, że Nawałka niby miał być od razu grany. Miesiąc robienia nie wiadomo czego i na końcu tak się zachowuje. Sorry, to jest przykład ciężkiego debilizmu i gorszego zachowania niż za Laty
@Instrybutor_z_Orlenu: teraz wszędzie gdzie ogłoszono Nawałkę nowym selekcjonerem leci damage kontrol. Wychodzą jakieś 'przecieki' z użyciem słów bliskie otoczenie, być może, słyszałem, wydaje się - prawdę pewnie poznamy w najbliższych tygodniach ale teraz ciężko powiedzieć które kapiszony są prawdziwe i jak Nawałka/Kulesza to rozegrali.
@Instrybutor_z_Orlenu: inna kwestia kto wypuszczał te szpile. Czy ktoś z pzpnu czy dziennikarze próbujący podtrzymywać, że wiedzą cokolwiek.
W każdym razie mam wielką nadzieję, że pod koniec marca grubas leci. I to nie do Kataru.
@Instrybutor_z_Orlenu: tutaj moim zdaniem też ciężko powiedzieć jaka jest prawda
Kulesza od początku miał na stole kandydature Michniewicza bo Piekarski o tym mówił. Do tego to co było w PS + inni dziennikarze z otoczenia Nawałki mówili w czwartek że jest pewniakiem - realny jest scenariusz gdzie Nawałka podbił w ostatniej chwili stawkę wiedząc że nie ma rywali (wcześniejsze info o tym że Michniewicz nie jest brany pod uwagę, brak Szewczenki,